Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy "foglalt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy "foglalt" férfiba, és azóta azon siránkozok, miért olyan béna az életem más emberek életéhez képest. Részletek lenn. Mit tegyek, hogy nekem is megadasson valami hasonló?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, és nagyon szerelmes lettem belé minden dolgok ellenére.

Ő egy jóképű, magas, vékony és sportos küllemű férfi. A viselkedése udvarias, segítőkész. A jelleme, hogy nagy szíve van, és nagyon okos, ami a reál dolgokat illeti. A munkáját IT területén végzi, jól keres vele, és nagyon szereti csinálni. Otthon van a befektetések kezelésében is. Nagyon jó helyekre szokott utazni, azt mindig irigykedve nézem, mert nekem egyik nagy álmom az életemben, hogy a föld legszebb helyeire utazhassak el, és ne legyen olyan, hogy ez is meg az is túl drága célpont... De ez egyelőre elérhetetlen álom számomra.

De TERMÉSZETESEN a hozzá hasonló férfiak nem szoktak egyedülállóak lenni. Van is menyasszonya. Ő is IT területén dolgozik, de nem e kapcsán ismerkedtek meg. Van egy közös kutyájuk is.

Nem utálom a menyasszonyát, de nagyon irigylem... Mert ő évek óta együtt lehet ezzel a férfivel, akibe beleszerettem. És őt annyira viszontszereti, hogy el is jegyezte. És ő korlátlanul élvezheti azokat az előnyöket, hogy vele lakhat, csókolózhat, szeretkezhet, utazhat... Én meg nem.

Összebarátkoztam ezzel a férfivel, nem tudja, hogy többet érzek iránta. Hülye lennék elmondani neki, jegyese van, nem remélhetek semmit... Már fiatal koruk óta együtt vannak, és a menyasszonya az idősebb kettejük közül.

Ő egy viszonylag szép nő, és úgy vettem észre, nagyon szerelmes belé a férfi, mert a tenyerén hordozza. Meg mintha ő lenne a múzsája, ő adja a színt az életébe. Elmondta, hogy a menyasszonya miatt lett kutyájuk is, akit imád, miatta szoktak utazni is, aminek során elképesztő dolgokat látott, sőt, ő vezette be a befektetések és az IT világába is, amik a szenvedélyeivé váltak.

De nem hasonlítanak mindenben, pl. azt is elmondta, a zenei ízlésük az nagyon eltér egymástól, meg hogy ő gamer, a menyasszonya viszont nem.

Nagyon szeretne családot, és hát a menyasszonyától ezt is megkapja majd. És bizton tudom, mert látom, a nő nagyon szerencsés lesz, amiért ő lesz a gyermekei apja, mert nem fogja leszarni... Segíteni fog otthon, foglalkozni fog a gyerekekkel, helyt fog állni apaként.


2023. jan. 6. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigykedj és kérd meg a srácot, hogy mutasson be az egyedülálló barátainak.
2023. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Édesem!

Nagyon cuki vagy és hiszem,hogy eljön a te időd is,de azért keményen meg kell dolgozni.Tudod,semmit nem adnak ingyen.Tanulj,fejlődj,figyelj,invesztálj a saját belső,illetve külső jóllétedbe!Neked is eljön a megfelelő,amiért viszont tenned kell,elérni egy olyan színvonalat,amire te is vágysz.

Egyébként pedig nem is ismered azt a férfit,csak látod.Ráprojektálod az elképzeléseidet,aztán lehet,hogy otthon meg teljesen más arcát mutatja,ezt nem tudhatod.

2023. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem irtó nagy szerencse is kell ahhoz, hogy az ember megtalálja a párját. Én is keresem rég , de még nem találtam meg. Hasonló helyzetben vagyok egyébként , mint te. Évek óta szeretek plátóian egy házas férfit. Kettős érzések kavarognak bennem. Egyszerre örülök is a boldogságának, ugyanakkor fáj, hogy nem vele élhetem ezt meg.

Az első lépés nekem a továbblépés, ami sajnos eddig nem sikerült.

2023. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hű, de ismerős sztori...
2023. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
En is nős férfiba szerettem bele..sajnos
2023. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval nem Józsiba a csatornaműveknél.
2023. jan. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!