Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szexuálisan fűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szexuálisan fűt egy nő? Nagyon felizgultam rá. Valami nagyon megfogott benne, pedig nem egy olyan szép nő.

Figyelt kérdés

Egészen pontosan a helyi falu postán dolgozik. Nála adtam fel egy villanyszámlát. Már 2x láttam ezt a nőt. Nem tudom hány éves én nehezen tudom belőni a korát. Mindig rendes és normális velem. Tudom hogy ügyintézőként kötelessége ez de akkor is. Lehet hogy a faluban lakik, pontosan nem tudom. A nevét sem tudom. Azt sem hogy hány éves és hogy van - e neki valakije. Feltételezem hogy van neki gyereke meg férjezett is. De azt érzem hogy ennek a postán dolgozónak is tetszem. Ha bennem valami érzést elindított, tuti hogy én is elindítottam benne valamit. Nem tudok leállni vele a gondolatommal. Szexuálisan fűt a nő szó szerint, pedig ahogy írtam is átlagos.


A korát kb: 27-35 év között tudnám belőni. Én 26 éves vagyok. Azóta nem tudom elfelejteni a gondolataimba. Mit tegyek? Hogyan feljtsem el? Nem szabad ilyennel fantáziálnom, mert ennek már férje lehet vagy kapcsolata meg gyereke. Nehezen tudnám elképzelni hogy ne lenne neki kapcsolata. Lehet hogy a faluban lakik nem tudom. Nem akarok rágerjedni mert a faluba menne a pletyka.


Olyan gondolataim vannak amitől még magam is meglepődök.


Elképzeltem vele milyen egy szex, milyen lenne vele egy igazi párkapcsolat. És hogy gyereket csinálok neki. Elképzeltem vele azt is ahogy csókolozunk stb. Mi lehet ez? Lehet hogy valami mentális beteg lettem egyik percről a másikra? Soha nem éreztem még ilyent, na jó 1x a volt tanáromnál. Csak a hormonok dolgoznak? De eddig soha nem éreztem ilyent senki iránt sem pedig láttam már rengeteg lányt aki jobbak voltak.. Mégis ő indította el bennem a tűzet. Valaki segítsen mert tényleg nem tudom mitévő legyek. Nem bírok magammal. Egésznap az ő gondolataimba van.


A kérdés nem kamu! Ha azért írsz akkor ne írj. Segítsetek inkább mert a kérdés komoly. Másnál is volt ilyen valaha? Ha igen akkor mit tettél? Illetve abban is kérnék tanácsot hogyan hívjam magamra a figyelmemet? Lehetőleg úgy, hogy fantáziáljon rólam. Ő is így gerjedjen mint én rá. Lehet ő is rám van gerjedve? Jó lenne ha hirtelen elkapná a hév. Szeretném minimum 1x jól megdugni de azt nagyon. Aztán utána a továbbiakat. Van esélyem rá hogy ő is ezt érzi mint én? Csak nem meri kimutatni?


26F



2023. jan. 11. 01:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezt magyarázd már el nekem. Ha engem így beindítana valaki, az utána automatikusan szexi lenne, nem látnám objektívan.
2023. jan. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem valoszinu, hogy o igy erez, sokkal tobb emberrel talalkozik egy nap, minthogy megjegyezzen egy par perces csekkfeladas alapjan, hacsak nincs valami nagyon egyedi tulajdonsagod. De felhivhatod magadra a figyelmed, kezdemenyezz vele legkozelebb beszelgetest valami odaillo temaban - most konkret tippem nincs ezzel kapcsolatban, anyukamnal szoktam tapasztalni, ha epp egyutt logunk, hogy o konkretan AKARKIVEL el tud beszelgetni, multkor azzal a mogorva Spar kasszas venasszonnyal nevetgeltek egy olyan jot, aki amugy az esetek 99%-aban fapofaval bamul maga ele es bszik visszakoszonni is. Szoval ha talalsz valami apro temat, hozza lehet szolni, hatha vevo ra. Ha az, akkor ezt meg jatszd el par alkalommal, amikor mesz, mert meg igy sem valoszinu, hogy egy alkalom utan megjegyez, de amikor azt latod, hogy legkozelebb mar o kezdemenyez nalad valami apro beszelgetest, akkor lehet esetleg felvetni a talalkozo otletet.
2023. jan. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező: a leírásodból úgy tűnik: csak szexuális tárgyként használnád.

Szerintem ne közeledj hozzá, hátha talál olyan kapcsolatot, ahol szép nőnek tartják.

2023. jan. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Hogy tudtál így bekattani tőle ha nem is látod vonzó nőnek? Biztosan kamuzol.
2023. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

4.nek

A vonzalom nem a tökéletes szépségről szól!

Azt ne mondd hogy te még nem jártál így mint a kérdező és tetszett valaki aki nem volt tökéletes!

2023. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan, hogy "tökéletes".

Leírás alapján kérdező csak szexuális vágyai levezetésére szeretné használni a nőt.

Ne tegye...

2023. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Miért kell szó szerint venni azt hogy "tökéletes"?

Nyilván nem használják szó szerint!

2023. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Maszturbálás sokszor és ne közeledj felé, hadd inkább békén.
2023. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
#4 de nem mondod azt, hogy "csúnya de bejön". Olyan volt, hogy mások szerint rusnya pasi jött be nekem de én ezt sose láttam. Csak meg voltam értük őrülve, ezért makulátlannak láttam őket.
2023. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Tehat nem tudsz rola semmit, csak beindultal a nezesetol, meg a jarasatol. Hogy mit tegyel? A ferfiember ilyenkor kozolni szokta, hogy mit akar, arra meg kap egy valaszt. Hogy te mit tegyel, azt nem tudom, nem ismerlek.
2023. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!