Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, elképzelhető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elképzelhető, hogy egy szép nőt ne tartsatok szexuálisan vonzónak?

Figyelt kérdés

Tehát ha rendben van a csaj, jó alak, szép arc, szép haj, meg mittudomén, abszolút ne tartsátok szexuálisan vonzónak, és akkor sem kéne egy alkalomra se, ha egyedül lenne a Földön, sose még csak meg se fordult a fejetekben?

Ha mondjuk tudjátok, hogy ő vonzódik hozzátok ilyen téren. Persze leplezi, de azért látszik.


Ilyesmi kategóriás csaj például, tehát az átlagnál szebb, de nem ribis:

[link]

[link]

[link]


A jellemét nem ismered, csak párszor beszéltetek, közvetlen, normális ennyi alapján.


2017. dec. 13. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a külcsín egy dolog persze hogy szép 87%ban nem a vágyaim helyezem előtérbe én speciel szex közben is végig viccelődni szoktam szexi de ez egy élőlény amit látsz csak egy maszk
2017. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
A leírtak és a mellékelt képek alapján kizárt, hogy hidegen hagyna egy ilyen nő. Az, hogy mit akarnék hosszú távon, nyilván kérdéses,a személyiség, stb is fontos.
2017. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
jesszus, ők bombacsajok, brutál kívánom őket főleg a 2.-at és 3.-at. a kérdés az, h ők hogyan viszonyulnának a 21 centis farkamhoz. ha kell, képeket is mutatok róla, nem kamu. :-)
2017. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. De nem is baj, mert ha nem talalnak vonzonak akkor meg az lenne a baj ;)
2017. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Az én esetemben nem képzelhető el.
2017. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy szexi nő nem tud annyira ellenszenves lenni, hogy legalább egyszer ne húznák meg.
2017. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 es vagyok mondjuk én csúnya vagyok:) rejtett szépséget keresek
2017. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1.) Amennyiben párkapcsolatban vagyok és szerelmes, akkor jöhet a világ legvonzóbb nője is, akkor is csak egy senki lesz számomra és semmit nem fog megmozdítani bennem.


2.) Ellenkező esetben viszont ha számomra vonzó, akkor annak tartom. Tehát hiába vonzó neked valaki, attól nekem még nem feltétlenül lesz az.

2017. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Maximum a homoszexuálisoknak nem vonzó.
2017. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!