Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Online zaklato ferfivel mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online zaklato ferfivel mihez kezdjek, hogy lekopjon?

Figyelt kérdés

Zaklat egy (volt) ismerosom, minden egyes feluleten megtalal elobb-utobb, nem tudom, hogy hogyan, mert tobb email cimem van, amiket direkt csak 1-1 regisztraciohoz csinaltam, tehat nem tud egy email alapjan megtalalni, illetve tobb kulonbozo nicknevet hasznalok online, nem a rendes nevemet.

Nem egy hackerzseni, ugyhogy en nem tudom, milyen nyomozasok alapjan talalja meg ezeket a profilokat, de mar attol felek, hogy a lakcimemet is kideriti elobb-utobb, es egy nap lent talalom az ajto elott… (Nyilvan a lakcimem sehol nincs kint, es szerencsere a munkahelyen, ahol egyutt dolgoztunk anno is meg a regi cimem volt megadva, de na.)

Anno szoban jo parszor probaltam megertetni vele, hogy kopjon mar le rolam, de nem fogta fel es mar vagy egy eve nem dolgozunk egyutt es nem kommunikalunk semmilyen szinten, de meg mindig nem fogja fel.


2023. jan. 12. 10:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le m8ndenhonnan. De tényleg mindenhonnan. Es SOHA ne mutasd, hkgy felsz, ha valahol meglátod ezek erre gerjednek!
2023. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Rendőrség. Gondolom arról van bizonyítékod, hogy ír az email címeidre. Írj vissza párszor, amiben elutasítod és nyomatékosan kéred, hogy hagyjon békén, különben feljelented zaklatásért. Ha ennyire kitartó, valószínűleg ezután is zaklatni fog, akkor már mehetsz a rendőrségre, hogy tessék, itt van, kérted, nem hagy békén.
2023. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Megtalálni valakit közösségi felületeken nem egy nagy dolog, hiába a különböző e-mail és felhasználónév. Vannak felületek ahol egyenesen az app ajánlja fel, hogy szinkronizálja az ismerősöket.


Minden felületen tiltsd le ahol megtalált. Ha pedig netán az ajtódba keres, akkor hívj rendőrt és jelentsd fel.

2023. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyan azo(ko)n a néven van, akkor onnan is tiltsd le, ahol még nem talált meg.
2023. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%

Fenyegetődzhetsz rendőrséggel, mint írták tanácsként, de az csak neked lehet rosszul, mert fenyegetésért Ő is feljelenthet.

Ha minden felületen megtalál, a lakcímedet s meg fogja találni, ha még eddig nem tette. Ehhez nem kell zseninek lenni, elég egy kis logika, és némi helyismeret. Egy fénykép egy ismerősnél, családtagnál,+ google maps.

Letiltás mindenhol, ami a leghatásosabb lehet. Ha nincs semmi titkolni valód, még tiltani sem kell, csupán figyelmen kívül hagyni. Ha viszont van, akkor nem fogsz rendőrségre sem menni, mert ott minden (is) kiderül.

Ebben az esetben meg vagy "lőve". Ha eddig nem adta fel, ezután sem fogja.

Többet ér talán kideríteni miért csinálja, és azt konkrétan megbeszélni.

Addig pedig érezd magad kellemetlenül, szorongva, esetleg, ha van mitől akkor félve.

2023. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem az email cimemre irkal, csak a profiljaimat talalja meg mindenhol es kovet be, Youtube-on talalt meg eloszor, rohadtul nem vagyok ismert, osszesen 1200 ember kovet es olyan temaban videozok, amihez neki az egvilagon semmi koze, tehat eselytelen, hogy csak ugy veletlenul kiajanlotta volna a videomat neki ES meg ra is kattintott volna ugy, hogy amugy se a fejem nincs a kepeken, se a nevembol nem derul ki, hogy en vagyok, tehat ez egyertelmuen valami kereses eredmenye volt. Ott kommentelt is, de ott meg csak mute-oltam, mert ez volt az elso es ugy voltam vele, jol van, irkaljal, csak en ne lassam.

Egyeb feluleteken utana tiltottam es kesz, de ugye altalaban nem kell kovetnie, hogy lassa, most emiatt ne kelljen mar minden profilomat privatra allitanom. Nyilvan eleve nem osztok meg semmi olyat, ami nem valo az internetre, de mas, amikor valaki direkt rad van allva es ki tudja, mi alapjan mit tud kideriteni.

Nem vagyunk egyebkent ismerosok Facebook-on es tudtommal a telefonkonyvemben sincs benne, tehat nem hiszem, hogy ajanlana a profiljaimat. Most epp Twitteren kellett tiltanom, az meg aztan full fuggetlen minden masik profilomtol, sehol nincs linkelve es ott 100%-ban kulfoldiekkel kovetjuk egymast, es tudtommal az nem is ajanlgatja neked az ismerosoket, csak olyanokat, akikkel sok kozos kovetesetek van.

Meg most ha elore tiltom is, tud uj profilokat csinalni ketto perc alatt, ha akar.

Nyilvan ennyi miatt rendorsegre nem mehetek, mert konkretan semmit nem csinal, de rosszul vagyok ettol, hogy megszabadultam tole eloben, erre online nem bir lekopni. Gyakorlatilag egy EVE semmit nem beszelek vele, ha leszamitjuk azokat az alkalmakat, amikor feltartott direkt valami baromsaggal, amikor meg egy munkahelyen voltunk, es fel eve nem dolgozunk egy helyen sem. Tehat nem is valami friss dolog, hogy legyintsek, hogy majd elfelejt.

2023. jan. 12. 10:51
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilvan ennyi miatt rendorsegre nem mehetek, mert konkretan semmit nem csinal, de rosszul vagyok ettol, hogy megszabadultam tole eloben, erre online nem bir lekopni. "

A média felületei végesek. Tiltsd mindenhonnan ahol megtalál, mert feltételezem amúgy sem vagy 20 felületnél többön rajta.


Azt pedig ismétlem: ha a zaklatás odaáig fajul, hogy élőben követ, ajtódnál van, akkor tudod jelenteni.

2023. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#6 Nem posztolok egyebkent sok kepet, ami tartalmat kirakok, az altalaban a lakasbol van, azon meg nem sok minden latszik. Az, hogy felek, az inkabb tulzas, alapbol annyira parazos nem vagyok, inkabb csak elgondolkodtam, hogy akar erre is van esely. Szerencsere forgalmas helyen lakom, szoval ha meg is talal, siman elkezdenek az utca kozepen ordibalni, ketlem, hogy attol ne menekulne el :) (+az esetek 90%-aban a baratommal kozlekedek, akkor meg plane nem jarna jol.)
2023. jan. 12. 10:54
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valaki akit mindketten ismertek, elmondja neki mik a profiljaid. Meg ha fotókat raksz ki magadról ne csodálkozz.
2023. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megtalál. (Ez lemaradt)
2023. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!