Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni egy olyan férfivel, akinek elmondtam 100x,hogy nem akarok komoly kapcsolatot, de Ő a fejébe vette, hogy azt szeretnék tőle?

Figyelt kérdés

Ez valami paranoia részéről, hogy állandóan azt kérdezi: "Légy őszinte velem, ugye komoly kapcsolatot szeretnél?"

Nagyon unom ezt hallgatni. Mi oka lehet, hogy ezt csinálja?



2022. nov. 9. 19:22
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

A, nem kell vele dugni.

B, elhajtod a getzibe.

2022. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Akkor minek szexelsz vele, ha ő ennyire komolyan tervez veled?

Koptasd le rendesen és véglegesen a szemébe mondva, vagy ez csak felesleges nyafogás. Legyen már tartásod, legalább őt sem hülyíted tovább. Nem kell összejárni szexelni és akkor probléma letudva.

2022. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy talán azért csinálja, mert te viszont nagyon vonzod őt érzelmileg is, és együtt akar lenni veled, nem...?

#2 voltam

2022. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy komolyan tervez velem? Pont ez az, hogy nem.

Azt mondta, mikor megismertem, hogy nem akar komoly kapcsolatot, csak jól érezni magát. Én is így voltam ezzel. 5 éves kapcsolatból jöttem ki és úgy voltam, hogy ez nekem is megfelelő. És most mindig ezzel a kérdéssel jön, hogy valljam be, hogy komoly kapcsolatot akarok.

2022. nov. 9. 19:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert szexpajtik vagytok és ő kezd belédszeretni. Ha nem tetszik a dolog, koptasd le és ne feküdjetek le többször
2022. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Vannak emberek a darkweben akik megoldják a problémát, csak sokba' lesz. Nem kell nagy dolgokra gondolni, ha megjelenik nála 4-5 kigyúrt kopasz és "megkérik", hogy hagyjon fel ezzel, akkor bizony fel fog.
2022. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Minek dugsz vele ha tudod hogy ez a vágya??
2022. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én inkább pont azt látom, hogy retteg egy komoly kapcsolattól. Mindig azt hangoztatja, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Csak azt nem értem, hogy miért akarja, hogy bevalljak olyat, ami nem igaz. Így akar biztosra menni vagy akar egy ürügyet, hogy lekoptasson? Arra ott az őszinteség....
2022. nov. 9. 19:38
 9/16 Noren1989 ***** válasza:
77%
#8, ez inkàbb egy manipulatív macskajancsi lesz.
2022. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg van törve az egoja valszeg.

Es azt akarná hallani hogy akarsz tőle vmit, mert ha semmit, akkor lehet kihasznalva érzi magát?

De eléggé beteges mégha manipuláció is lenne, én próbálnék nagyon finoman fogalmazni, nehogy aztán átforsuljon zaklatóba vagy aki bosszu hadjaratot indít.

Labilis embernek tűnik.

2022. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!