Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántottatok meg már valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántottatok meg már valakit iszonyatosan? Ha igen, próbáltátok jóvá tenni, keresni őt, vagy elengedtétek a dolgot mondván úgysem bocsátana meg?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Velem ilyen nem fordult elő szerencsére, de véleményem szerint van egy határ - ami talán megbocsátást nyerhet el, amolyan lájtosabb eset, mint pl hazudott, fullentett mert nem akart megbantani.

És olyan is, hogy bántalmazás, megcsalas történt és hiába könyörögne jobb esetben a másik fél szakít vele, bár valljuk be, aki képes az utolsó kettőre az nem kér bocsánatot, mert magasból lesz@rj@,hogy a másikat megbantotta.

2023. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Bántalmazás, megcsalás után a bocsánatkérés halottnak a csók. Tőlem feleslegesen is kérne.
2023. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én most a másik oldalról nyilatkoznék. Attól is függ, mivel bántott meg.


Például, más egy kegyes vagy kisebb hazugság, és más dolog a bántalmazás (ahogyan az előttem lévők is írják).


Én speciel nem vagyok haragtartó sem.


Szerintem amúgy egy próbát mindig megér, maximum nem bocsát meg, de legalább a lelkiismereted tiszta lehet.

2023. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Munkatársnőm egy összetett feladat közben zavart a karácsonyi csapatbeosztással kapcsolatban, amire lekezelően válaszoltam akkor neki. Másnap mentem hozzá: mondtam neki, hogy ezt ráért volna máskor megbeszélni. Visszakérdezett, hogy nem is érdekel(t), hogy ő mit érzett akkor, ahogyan válaszoltam neki? Mondom nem... Majdnem elsírta magát...
2023. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen, bántottam már, de nem volt szándékos. Nekem se esett jól. Azt hittem barátok vagyunk, ő meg azt, hogy majd összejövünk és szerelmes volt belém. Elárultam nekem ki tetszik az osztályból. A legjobb barátja volt az.


Azóta már felnőttünk és jóban vagyunk.

2023. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Van az a szint, amikor bocsánatot kérsz és ennyi, jobb nem találkozni, jobb nem tartani a kapcsolatot többé.

És van az, amikor még a bocsánatkéréshez is gyáva vagy. És itt szerintem felesleges a "bocsánat" a legjobb amit tehetsz, hogy nem kerülsz a szeme elé és szépen elfelejt.

2023. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztosan volt ilyen,de szerintem az ilyesmin a bocsánat kérés meg a szép mosoly nem segít...
2023. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, szándékosan biztos nem. De engem már igen. De soha senki nem kért bocsánatot.


Mit csináltál?

2023. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha pl. lejárattad az illetőt valakik előtt, arra nem nagyon van bocsánat. Vagy többször hazudtál ugyanabban, egy idő után nálam ilyen esetekben "betelik a pohár" és hiába kérnél bocsánatot, nem érdekelnél és nem hinném el neked egy percig sem, hogy nem szándékosan tetted. Ha valaki hiteget valamivel vagy többször átejt, ígérget, ott egy idő után kampec a kapcsolatnak és az embernek is részemről.
2023. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
És igen, van az a szint, egyetértek a 6-os válaszolóval. Hogy inkább süllyedjen el szégyenében az illető és oda ne merjen jönni hozzám... 9. voltam.
2023. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!