Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal, hogy " elengedtem " a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal, hogy " elengedtem " a barátnőmet bulizni az a következtetés vonható le, hogy igazából egy papucs vagyok és nem érdekel mit csinál?

Figyelt kérdés

Maximálisan megbízok benne, de persze aggódtam érte. 28 éves. Előttem egy párkapcsolata volt ami 10 évig tartott ( nagyon elhidegültek már egymástól ). Mikor mi összejöttünk 3 hónappal előtte mentek szét. Mi 1 hónap után jöttünk össze ( szóval kicsivel több mint egy hónapja vagyunk együtt ). Tegnap volt egy buli amire jó pár nappal előtte " elkéredzkedett ". Egyáltalán nem komolytalan és ilyen idióta p*csa természete van. Többször is kérdezte tőlem, hogy nem baj-e. Én pedig mondtam neki menjen nyugodtan, csak vigyázzon magára! Az ki volt zárva, hogy én menjek mivel éjszakás voltam, dolgoztam. Ezzel, hogy így reagáltam nem azt a következtetést vonhatja le, hogy nem érdekel mit csinál? És szinte bármit megtehet, mert engem úgy sem érdekel?

27/F ( ha lehet ti is írjátok oda légyszi a korotok / nemetek )


2021. nov. 27. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

És még azt mondjátok, hogy mi nők ragozzuk túl a dolgokat fejben??

Feküdj le aludni! :)


N37

2021. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem tudom, neked hogyan van csajod...
2021. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Ez igy normalis. Nalunk is ez van kezdetektol.

30/N

2021. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Inkább az az egyenes út a süllyesztőbe, ha elkezded megszabni neki hogy mikor, kivel, hova mehet. Pláne majdnem 30 évesen.


Nem arra kell ráparázni hogy megfelelő mértékben legyél alfamacsó, hanem hogy legyél egy normális ember, aki tiszteli a társát.

2021. nov. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán mióta kell engedélyt kérni? Hol kérnék pl tőled vagy mástól? Mennék azt pá. Nem az apám vagy.
2021. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkivel egyetértek aki előttem írt. Egy korlátozó, féltékeny férfi, aki, ahol lehet körbe hugyozza a területét végtelenül kiábrándító.

Oda-vissza szükséges a bizalom és az egészséges szabadság, önállóság. Így volt jó, ahogy csináltad.

25/N

2021. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Az 5ös válaszadóhoz annyit fűznék hozzá, hogy azt a engedélykérést nem a szó szoros értelmében kell érteni.. Azért is tettem idézőjelbe.. Csak mondta, hogy lenne ez a buli ahol egy általa kedvelt műfajú eladó lenne és elmenne.. Nem lenne-e ez baj nekem.. Én pedig arra mondtam neki, hogy menjen nyugodtan csak vigyázzon magára.. Nem igazán jelenthet neked akkor sokat a párkapcsolat fogalma. Ez olyan mintha csak körülötted forogna a világ és egyáltalán nem érdekel a másik véleménye akit elvileg szeretsz és vele akarsz közös jövőt stb stb.. Hát nemtudom.. Lehet te csinálod jól. De nem hiszem
2021. nov. 28. 02:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad!

Ha nem vagy alfa akkor ne most kezdj el vergődni! Nem fog tetszeni neki ha direkt elkezded beszabályozni. Egy jól működő kapcsolatban ez nem is kérdés.

2021. nov. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha csak körülötted forogna a világ és egyáltalán nem érdekel a másik véleménye akit elvileg szeretsz és vele akarsz közös jövőt - elnézést, nekem mint felnőtt nőnek ne akarja megszabni a párom, aki velem egyenrangú, hogy hová mehetek és hová nem.


Ha így tenne, azonnal elhagynám, bármennyire is szeretem.

2021. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Gondolom neked is jól esne ha a párod elszeretne menni haverokkal kocsmázni. És mielőtt megy szól, hogy hová is megy. Netalántán udvariasságból megkérdi, nem baj-e ez neked. Jól esne neked is, hogy nem csak önkényesen eldönti, hanem gondol rád és számít neki a véleményed. Nem pedig amikor hazaér akkor tudnád meg, hogy inni volt. Szerintem ez úgy egészséges ha ezt két pár megbeszéli egymással és nem korlátozza. De ahogy látom nagy az ego ahhoz, hogy ezt megértsd. Meg kicsit elkanyarodott ez másik irányba is.. Nem arra irányult a kérdés, hogy a nőnek kuss van és vigyázba kell állni.. Rohadtul nem..
2021. nov. 28. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!