Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek veszélyes lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek veszélyes lehet a fickó?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Körülbelül hat hónapja megismertem az edzőteremben egy fiatalembert, aki nagyon szimpatikus volt nekem. Nem volt és nincs is viszonyunk tényleg csak barátok vagyunk. Ő 28 éves.

Segít nekem az edzésben, mert ő 9 éve jár már heti 5x és nagyon tapasztalt. Már 3x jártam nála. Nem túl nagy, de nagyon szép kertesháza van, két gyönyörű dobermann kutyával a kertben.

Árva már 8 éves kora óta, a nagybátyáék nevelték, akik elég szegények voltak.

Na most, amikor legutóbb(3 napja) voltam nála, mert áthívott ebédre nagyon meglepődtem, mert az egyik kutyája nem teljesítette a parancsát, (ami akkor épp az volt, hogy üljön le) és úgy elkezdett vele kiabálni, hogy hallgatni is rossz volt. Amikor bementünk a lakásba leültünk beszélgetni, ám nem sokkal később kopogtak az ajtaján. Mondta, hogy kinyitja maradjak csak a nappaliban. Azonban láttam, hogy egy pisztolyt tesz zsebre. Kinyitotta az ajtót és egy nála kb 20 évvel idősebb ember állt ott. Halkan kezdtek beszélni, szinte suttogtak. Pár perccel később az idegen elment. Kérdeztem, hogy ki volt az, de ő azt mondta, hogy csak egy barátja. A pisztolyról nem kérdeztem. Szerintetek miért volt olyan agresszív a kutyával és miért kellett neki egy baráttal való beszélgetéshez pisztoly? Egyáltalán a barátja, hogy jött be a kertbe? Igaz a dobermannok ki voltak kötve.

Veszélyes lehet a fickó vagy csak én aggodalmaskodom túlzottan?



2023. jan. 13. 15:03
A kérdező szavazást indított:
Veszélyes
Túl aggodalmas vagy
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon élénk a fantáziád ma Balázska :D
2023. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Vizipisztoly volt?
2023. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok 365 nap filmet nézztél meg 😆😅
2023. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívtal valamit? :D
2023. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért rakták át felnőtt párkapcsolatok témakörbe? Írtam, hogy nincs köztünk a barátságon kívül semmi!
2023. jan. 13. 15:46
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Én nem barátkoznék ilyen alakkal egyáltalán...

Majd ha bajba keveredsz miatta, vagy lelő ne csodálkozz!

2023. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Jajjaj! Szerintem mindenképpen MENEKÜLJ!!!


Én csak és kizárólag már régóta egyházi körökben megismert személyekkel veszem körül magam. Még így is érnek DURVA MEGLEPETÉSEK(!)


Annyiban megértelek, hogy az ember Lánya nagyon fiatalon kíváncsian igyekszik felfedezni a körülötte lévő világot és kihasználni minden kínálkozó lehetőséget.


DE!!! Tapasztalatból írom, hogy kész Égi Csoda, hogy életben maradtam a sok kísérletezés közepette. Ha visszagondolok, hogy akár el is áshattak volna már többször élve... brrr!

2023. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Hogy merült fel egyáltalán benned, hogy nem veszélyes?
2023. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint az írói vénával nem rendelkező de történetek gyártásávan tehetségtelen kérdező ... meguntad az erotikát ?
2023. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit több fantáziát is vihetnél bele!... 😉
2023. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!