Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon egy húron pendülünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egy húron pendülünk viszont nem vonzódok hozzá szexuálisan?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon nagyon jó férfi barátom.

Iszonyatosan egy húron pendülünk, ugyan az érdekel minket, teljesen egyetértünk mindenbe, meg van benne az ami számomra fontos,

Ugyan azokat a zenéket szeretjük,

Szeret motivációs hanganyagokat hallgatni, illetve meditálni és jógázni,

Szeretne fejlődni és jobb ember lenni,

Ő is jár Pszichológushoz hogy feldolgozza a traumáit,

A konfliktusokat iszonyat jól kezelni, nekem ebben még kell fejlődni de rajta vagyok, nagyon nyugodt és imádja az állatokat, és a gyerekeket, nagyon élelmes nincs elveszve, több szakmája is van,

Sokat videózunk, sokszor mondja hogy szeret, már kétszer mondta hogy amikor azt mondja hogy szeret néha úgy érzi hogy szerelemből, néha meg barátságból, már 5 éve ismerjük egymást, egyszer voltunk együtt, úgy de nekem se jött be és neki is hiányzott valami belőle

Akkor voltam szakítás után én is és ő is

Szerintetek érdemes megpróbálni vagy legyünk inkább csak barátok ?


Ui: bocsánat kicsit úgy érzem hosszúra sikeredett, és ha van benne helyesírási hiba azért is bocsi ebben is igyekszem fejlődni.


2023. jan. 14. 03:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Lehet fontos lehet nem annyira

Én 24 vagyok a férfi barátom meg 28

2023. jan. 14. 03:01
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Többször is érdemes megpróbálni újrakezdeni szerintem... másfajta variációkat kitalálva.


Az elhidegülési szakaszok sajnos vagy sem, de természetes velejárói két különböző nemű ember egymásra találásnak.

2023. jan. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs kémia, akkor én nem próbálkoznék. A legjobb barát is egy jó szerep az életben. De vágy nélkül élni nagyon sivár élet.
2023. jan. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hans Pötterman ***** válasza:
98%
Maradjatok barátok szerintem,nincs ezzel semmi gond.
2023. jan. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer voltatok együtt, egyikőtöknek sem volt az igazi.


Ebből kiindulva és az, hogy nem jön be, egyértelműen nem.


Értékeld a barátságot, ezt kell igazán értékelni.


Valószínűleg most épp szeretethiányos vagy, azért vannak ilyen gondolataid a barátoddal kapcsolatban.

2023. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kémia nélkul én bele se mennék. Nekem is vannak olyan barátaim akik sokmindenben hasonloak hozzám, de ettol függetlenul nem látok bennü férfit.
2023. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nálad a kémia? Hogy fekudtetek le, ha nem tetszett?

Egyébként az első szextol nem kell várni a megváltást, nagyon ritka, hogy az első együttlét egy új emberrel nagyon jól sikerül, mert a feleknek össze kell szokniuk. Emiatt érzed úgy, hogy nincs kenj vagy alapvetően maga az ember nem vonz szexuálisan?

2023. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Bocs de ne hallgass ezekre. Ez a pasi maradjon lelki tars, barat, potbatyo,virtualis ferj akarmi. A szexualis vonzalom mas, be eroltesd magadra. Az olyan hogy randiztom es izgat mint ferfi. Jarj tobbet randizni. Meg ha bem is jottok ossze, legalabb tanulsz a pasikrol es magadrol.
2023. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
8. Szerintem pont rád nem kéne hallgatni. Én társat keresek, nem fűvel-fával dugópajtit. Egy emberrel bőven elég lenne. Amit itt leírtál, attól nem érezném jól magam, de ugye különbözőek vagyunk.
2023. jan. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!