Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha írok ismeretlenül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha írok ismeretlenül egy lánynak facebook-on (Messengert nem használ), akkor kap valamilyen értesítést az üzenetemről?

Figyelt kérdés
Írtam egy lánynak viszont még mindig csak azt jelzi, h az üzenet el lett küldve, a kézbesítés nem történt meg. Egyáltalán meg fogja kapni az üzit?

2023. jan. 15. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen kap jelzést
2023. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ a facebook épp milyen idegállapotba lesz.

Nekem is tök random küld értesítéseket, mikor milyen kedve/újabb verziója van.

2023. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van beállítva ha jól emlékszem, hogy ha egy ismerősöm ismerőse ír, akkor arról kapok értesítést, ha nem, akkor meg beteszi egy egyéb mappába és azt csak akkor látom, ha odakattintok és megnézem. Ha egy évig nem nézek rá, akkor csak utána fogom látni, ha írt valaki.
2023. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Messengerben rá kell neki kattintani az Üzenetküldési engedélykérésekre, majd azon belül a Kéretlen tartalom fülre, hát ezt miért csinálná meg, valami isteni sugallatra talán? Én a sajátomnál egyszer jártam arra véletlenül, volt egy 4 éves kérdés benne. :D :D :D
2023. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó kilátások :D
2023. jan. 15. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen jelezni fog, csak a kerdes, hogy meg fogja-e nezni a keretlen mappaz
2023. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott jelzés jönni, csak berakja engedélykérésekbe. Azt sem tudom azt telefonról hogy lehet megnézni.
2023. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nekem nem szokott jelzés jönni, csak berakja engedélykérésekbe"

Nekem se, de már kezdem válasz nélkül hagyni az ostobaságokat, mint hogy jelezni fog.

2023. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8,7 messengeren szokott piros pötty lenni. Azt jelenti hogy van még olvasatlan üzeneted.

Nemtudom hogy azota valtozott-e, de anno nekem igy jelzett, amikor meg keretlen mappaban sem olvastam el.

2023. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kapni, csak az engedely keresekhez rakja.
2023. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!