Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy félismerős lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy félismerős lányra ráírok facebookon, de nem ír vissza akkor próbálkozzak még, vagy ne?

Figyelt kérdés

Öcsémnek volt gimis osztálytársa, én sose találkoztam vele, legfeljebb hallottunk egymásról. megismerném szívesen, de egy köszönésre, meg, arra, hogy megkérdeztem, hogy az öcsém osztálytársa volt-e nem írt vissza, de látta.


írjak még valamit, vagy hagyjam a fenébe, ha fél nap után se írt vissza?


kapcsolati státusza, nincs megjeleníthető kapcsolat. a profilt böngészve nincs nyoma pasinak.



2019. aug. 30. 10:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Illetve, ha írok neki, akkor mit lenne érdmes?


Megkérdezni, hogyvan, zavarom-e?

Vagy valami poén félét, esetleg viccesen felháborodni, hogy nem ír?

2019. aug. 30. 10:50
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
És mi lenne, ha élőben keresnéd fel? Elég be@ri alakra vall, ha csak face-n mersz kérdezni. Én nőként legalábbis többre értékelem, ha élőben jönnek oda hozzám. Tökös pasira vall.
2019. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Élőben is szoktam leszólítani csajokat. De őt nem tudom pontosan hol tudnám fellelni. Illetve egy helyet sejtek, de ott se tudom, hogy mikor van pontosan, illetve, hogy én akkor oda tudok-e menni. a terv az lenne, hogyha visszaír, akkor megpróbálok találkozót szervezni vele.
2019. aug. 30. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnézte már az üzeneted. Kis esélye van, hogy későbbre tartogatja a választ valamilyen okból, és nagy esélye van, hogy nem akar veled beszélni. Nincs értelme telenyomni a postaládáját, attól, hogy pasija nincs, nem biztos, hogy bejössz neki.
2019. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

#2 szóval egy belevaló tökös pasi magán nyomozót fogad fel, aki figyeli a nő minden mozdulatát, hogy a férfi tudja, hol tud vele véletlenül összefutni?

Szerintem ez inkább ijesztő.

Vagy mire gondoltál?

2019. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted?? -.-"
2019. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valszeg bármit fogok írni, nem fog válaszolni 90%.
2019. aug. 30. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
De miért nem az öcsédtől kérdezel róla? Ha már úgyis hivatkoztál rá. Hátha tud róla valamit, hol láthatod valóságban, ahol kiderül hogy tetszik e egyáltalán. (Fotóról nem derül ki)
2019. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Őszintén megvallva gondoltam én is, hogy öcsémtől kérdezzek róla, de nem igazán szoktunk ilyesmiről beszélgetni, nem tudom, hogy mire jutnék vele. Tudom, hogy a csajt abba a városba vették fel egyetemre, ahol én is dolgozom, és tudom melyik kampuszra fog járni, de, hogy ott mikor találom meg azt már nem.
2019. aug. 30. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy hagyod, vagy ha megkezdődött a tanév esetleg párszor lenézhetsz majd az egyetemisták körében népszerű szórakozóhelyek egyikére. Hátha összefutsz vele. Esetleg öcséd lehet tud valami használhatót róla. De írásban már nem zaklatnám. Ha azért nem válaszolt, mert nem akart, akkor ezzel csak égeted magad.
2019. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!