Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok továbblépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok továbblépni? Minden gondolatom felőrli?

Figyelt kérdés

Több hónap utàn visszautasított egy sràc. Mégsem akart velem lenni, nem voltam szerelmes de egyszerűen nem tudom elengedni a dolgot, annyira akartam. Két hétig mindennap csak sírtam, reggel ezzel a gondolattal kelek, fekszek, miért történt ez, miért nem voltam jó

Pàr hetes a sztori, de hogyan tudnám lenyomni ezeket a gondolatokat? Annyira szomorú vagyok minden egyes nap, és nem akarok



2023. jan. 17. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Magadra koncentrálsz, lefoglalod magad:olvasas, barátok, új hobbik, kikapcsolódás.
2023. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Lefoglalod magad mindig mindennel és 100%-ban arra koncentrálsz, amit éppen csinálsz és így nem hagyod a gondolataid elkalandozni.
2023. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen gyakran látod. Én is ezzel küzdök, már egy ideje csak én sajnos minden nap találkozok vele. Nyilván ilyenkor még több idő szükséges, de a fentebb említett javaslatok tényleg segíthetnek valamelyest az elején. Próbáld barátokkal körülvenni magad, akik építenek és nem lehúznak, vegyél új ruhákat, menj el barátokkal programozni vagy csinálj olyat ami építi az önbizalmad. Aztán pár hét múlva már remélhetőleg túl leszel rajta.
2023. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ő fogja megbánni,nem te, vagy arra, ha így történt, az biztos csak jó lehet, mert ha egymásnak lettetek volna teremtve, nem így történtek volna a dolgok. Úgysem voltam belé szerelmes, tehát nem kár a dologért. De ha nem voltál szerelmes, akkor miért akartad egyáltalán???
2023. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magadat siratod hogy miért nem voltál elég jó.
2023. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó pontosan…mert az elején én voltam a topp, aki az ágyban a legjobb, lelkiekben stb…

Igen, nem voltan szerelmes, de az eleje nagy fellángolás volt mindkettőnknek és én mindenképp akartam volna komolyabbat..aztán én pár hónapra távol voltam, nem akartunk kapcsolatot végül benne elmúltak az érzések, pedig nagyon vàrtam hogy jöjjek haza és tartottuk is a kapcsolatot


Ha az elején annyira odáig volt, miért? (:

2023. jan. 18. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt írod, nem akartunk kapcsolatot. Miért, ha annyira odavoltatok egymásért? Ő ezek szerint csak szexet akart, amit, amíg nem voltál itt, megkapott másban.
2023. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
folyt.:ebből az legyen a tanulság, csak olyannal legyél együtt, aki emberként is megfelelő és tartós kapcsolatot akar.
2023. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert én nem voltam otthon, elmentem pár hónapra, se ő se én nem akartam mert akkor jött ki egy szakításból. Az indokai közt az is volt, végül hogy nem akar kapcsolatot
2023. jan. 24. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, már kiírtad ezt a kérdést párszor, ha nem tévedek. Még mindig nem sikerült továbblépni? Egy pár hónapos sztorit nem kellene ennyire felfújni. Nem arról van szó, hogy nem voltál elég jó. Csak nem illettetek össze. Ha egyébként is csak szexkapcsolatról lett volna szó, akkor meg örülj, hogy megúsztad ennyivel.
2023. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!