Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos kérdés! Mi a teendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés! Mi a teendő, ha ilyesmit tapasztalok egy nőnél? Egyáltalán beleavatkozzak?

Figyelt kérdés

Essünk túl a nehezén: 7 hónapja viszonyom van egy férjes nővel. (Igen, tudom, mindenféle rohadékok vagyunk stb.stb.stb).

Viszont nem is ez a lényeg, hanem az, hogy furcsa dolgokat tapasztalok nála. Az elején kezdve, alapból visszahúzó, félénk nőnek ismertem meg. Nem nagyon beszél a problémairól, néha úgy kell kihúzni belőle ha valami baja van. Keveset beszél a házasságáról és magáról.

És már többször is találtam rajta kissebb sérüléseket, amikre gyanús magyarázatokat adott. Pl.kék folt volt a karján és azt mondta, hogy nekiment az ajtónak, de a karja belső részén is kék volt, látszott, hogy meg volt fogva a karja. És kissebb horzsolások, karcolások is voltak már rajta, hasonló magyarázatokkal.

Aztán tegnap feljött, de távolságtartó volt, amit nem szokott. Mondtam neki, hogy ha le akar rázni, csak mondja meg egyenesen. Bocsánatot kért, meg hogy erről szó sincs,összebújtunk stb.de magán akarta hagyni a pólót, pedig sosem szexeltünk úgy hogy pólóban lett volna. Azt mondta hízott hasra. Felhúztam a pólóját és a hátán csupa piros csíkokat találtam. Egyértelműen megverték valami ostorfélével vagy nadrágszíjjal vagy ilyesmivel.

A kérdés, hogy most mit kéne tennem? Az lehet hogy a kissebb foltok, horzsolások tényleg balesetek voltak (bár gyanúsan sokszor szenved balesetet), de ez nem lehet baleset, ezt egyértelműen valaki más csinálta. Mi a legokosabb döntés ilyenkor? Ti mit tennétek a helyemben?


máj. 22. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neki kellett volna elválnia tőle és nem veled összefeküdni. Semmit nem tehetsz mert hiába jelented be a szeretőd nem fog a bántalmazó (valószínűleg férj) ellen.
máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám hogy nyugodtan mondja el ha veri a férje...de ez igy necces nagyon ha lebukik akkor majd megöli???
máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*+tanúskodni
máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szedd rá, magyarázd el neki, hogy el kéne válnia és ha vannak testi sérülései akkor irány orvos, rendőrség feljelentést tenni.
máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De hogy, amikor el sem mondja sem azt,hogy mi történt, sem azt,hogy ki csinálta ezt vele? Azt mondja magára nyitotta a túl forró zuhanyt. De az is lehet, hogy el se meri mondani mert ráíjesztett a bántalmazó (csak a férj, mert ki más lehetne?).
máj. 22. 13:19
 6/17 anonim ***** válasza:
Légy vele türelmes ha számít neked valamit, ne csak fektesd. Ha nem vevő a beszélgetésre miután nemcsak fekteted akkor meg fejezd be a viszonyt (mert te is kapni fogsz?).
máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Ez az o maganugye. Helyette nem hozhatsz dontest. Maximum tamogatni tudod ajkor, ha mar dontott. Amugy meg mindkettotok belso megiteleset is rontjatok a kis romancotokkal. Jo kis negativ spiral.
máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni, de házasságáról szinte nem semmit mond.
máj. 22. 13:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg megveri a férje akkor világi buta, hogy nem vált még el inkább szeretőzik. Ha kiderül biztos még a belét is kitapossa. Nem lehet, hogy tényleg tepa, tényleg balesetek érték?
máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy nem lehet, hogy valamilyen fétis rajongó mint a BDSM???
máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!