Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Melyik férfit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez alapján választatok férfit, azt is hogy ez két szélsőség, de érdekel. Szóval melyik férfi lenne, ha muszáj volna választani? Magasság 180 cm.
2023. jan. 17. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Nagyon kövér, 125 kg felett
Nagyon vékony, 68 kg alatt
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Egyiket se, vagy amelyikbe szerelmes, hányszor írják még le?
2023. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
De nem muszáj. El kéne felejtenetek, hogy a nőknek két szar közül kell választani, és legyetek jobbak, az isten szerelmére.
2023. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Masodikat. A kover emberek cseppet sem vonzanak. 56 kilos a parom, de alacsonyabb is, mint 180 centi. Ehhez a magassaghoz 70-80 kilo a max. (De mar vagy 70x megkerdezted.)
2023. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Na lepontoztak a dagik🐷🍰🍔🍕🍩
2023. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3# https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


(Ez az első kérdésem, ami nőknek szólt, ezt pedig férfiaknak írtam, puszta kíváncsiságból.)


Az eredmény aránylag ugyanaz a kérdést illetően, ami viszont szembe tűnt, a válaszok közti különbség. Konkrétabban a hölgyek stílusa, cinikussága, ugyanis a másik kérdéssel szemben a férfiak nyugodt hangnemben reagáltak.

2023. jan. 17. 19:12
 6/12 Hans Pötterman ***** válasza:
#2 Hát mitagadás, nem nagy teljesítmény kívül esni ezen a két végleten 🤣
2023. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, ugyan írjál már le egy olyan valós élethelyzetet, ahol MUSZÁJ lenne párkapcsolatra lépni, ilyen válassz a kettő közül alapon, ami pl. a kérdés tárgya.
2023. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# Nyilván nincs. Ez továbbra is csak egy elméleti kérdés, melyben két szélsőség választásra kényszerít. Kiírhattam volna másképpen is a kérdést, de felesleges, mert akkor jöttek volna a szokásos átlagos testalkatot preferáló emberek. Lássuk be, a többség arra szavazott volna. Arra voltam kíváncsi, melyik zavaróbb, a soványság vagy a kövérség. (Gondoltam leírom szájbarágósan, ha már magadtól képtelen voltál rájönni.)
2023. jan. 17. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Igy sincs semmi ertelme, mert a valosagban ertelmezhetetlen a szitu, soha az eletben nem kell valasztanom, nincs olyan, hogy melyik zavarobb. Akit mind a ketto zavarja, attol kb azt is kerdezhetned, hogy a jobb vagy a bal oldalara kapna szivesebben pofont, kb ennyi ertelme van a kerdesnek.
2023. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt egy megérzésem, hogy felesleges magyaráznom… :D Jó éjt. :D
2023. jan. 17. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!