Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, melyik férfit választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Ez csak egy elméleti kérdés, adott három férfi, akik mind ugyanolyan szimpatikusak, odaadóak, kedvesek, intelligensek stb.

A különbség köztük hogy egyik gazdag de ronda, másik értelmiségi középosztalybeli viszonylag jóképű, a harmadik pedig egy igazi adonisz, viszont hónapról honapra, de megél. Melyiket választanátok?



2022. febr. 26. 02:55
A kérdező szavazást indított:
Gazdag(1 milliárd feletti vagyon), de bűnronda
Középosztálybeli(ügyvéd/orvos/programozó...) viszonylag jóképű
Szegény ember(segédmunkás minimálbérrel) de igazi adonisz
51 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Csak az adoniszok. Lapátáll legyen bekészítve!
2022. febr. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is a normál kinézetű, de intelligens emberek vonzottak. Az az én ligám.
2022. febr. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%

Most én nem értem! Miért ördögtől való az, ha egy Nő megmézi egy férfi tarcáját is ismerkedéskor!? Én bevállalom, hogy nekem a férfi anyagi helyzete, előrébb való, mint a kinézete, ugyanakkor ugyanannyida fontos, mint a hasonló értékrend, és az általam fontosnak tartott belső értékrend. Ha van 3 férfi, és mindegyik ugyanannyira szimpatikus, miért választanám a csórót???

Átlagosan keresek, (netto 450) nem vagyok goldigger, eltartom magamat, de mivel biológiai adottságaim miatt én tudok szülni, a férjem meg nem tud, így csak figyelembe kellett vennem párvalasztáslor azt is, hogy az illetőnek megfelelő e az egzisztdmciája, éd abban a 2x2 évben, el tud e minket tartani! Ez miért ennyire ördögtől valo????

2022. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Jav* belső értékek
2022. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Amelyik fideszes.
2022. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Páromat
2022. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
A gazdag, de előbb plasztikáztassa magát jóképűre 😏
2022. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Egyenként a kérdés onnan jött, hogy tegnap egy segedmunkas dolgozott nálunk aki férfi szemmel nézve is egy igazi férfi, akiről ha nem tudnák mi a foglalkozása odáig lennének érte, a gazdag ronda pedig mészáros Lőrincről jutott eszembe, aki nagyon ronda, cserébe nem is intelligens.

Belső tulajdonságok pedig azért egyeznek, hogy ne az legyen a döntő.

2022. febr. 26. 10:33
 9/21 anonim ***** válasza:

3# Az anyagi helyzetnek mi köze a belső értékekhez? Vagy a pénztárca belső értékeire gondolsz? A belül található bankkártyára es bankjegyekre?

Vagy mire?

2022. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 nem tudom hogy értette a 3as válaszoló, de szerintem a pénz legfeljebb külső tulajdonság, legalábbis ha látszik rajta, azért írtam a jó kinézetét és pénzt, mindkettő külső, és azok alapján mi a mervadobb, de lehet kellett volna négy. A kettő középosztalybelibol, egyik egy kozepvezeto aki az átlagnál csak kicsit rosszabb, és egy középosztálybeli alkalmazott, aki kicsit jobban néz ki az átlagnál, ezek közül melyik szimpatikusabb annak aki a középsőt választotta?
2022. febr. 26. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!