Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 év körüli nők nektek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év körüli nők nektek volt szemléletvàltàs?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra a helyzetre amikor egy nő benne van hosszú éveken keresztül hosszab párkapcsolatban vagy házasságban. Majd vége szakad kikerul a tarskeresesi helyeztbe.


Éveken keresztül a parjahoz parjaihoz kedves aranyos hűséges egyutterzo volt , viszont rajott h nem mind az aminek látszik.


Vagyis már nem lát bele többet férfiakban mint huszonevesen.

Már nem úgy tekint pasikra h ebből lesz párkapcsolat vagy nem.


Hanem a joszivuseget atveszi a saját érdek.


Ertem ezalatt h ismerkedik ferfiakkal. De egyikbe se lát bele többet mint ami.


Úgy tekint a férfiakra h melyektől mit kaphat...pl


Egyiktol egy lepedogyürögetest egy estés kalandot


Másiktól egy programot


Harmadikon plnhabgiatal helyes pasi akkor csak jól esik sétálgatni vele az utcán


Negyedik pont akkor van ott amikor a nő boltba megy és az megveszi neki amit ép a nő összesített a kosaba


Ötödik mondjuk elvalt pasi vagy valofelben lévő és csak egy beszelgetopartner egy kávé felett vagy a telon.


Hatodik csak egy fiatal test az ágyban de még minőségi színek se nevezheto


Eddig párkapcsolatban várt mindig h a társaik hozzák azt amit elvart volna, most meg saját érdekeit nézi és lejárata mindenhonnan ami neki jó abból a kapcsolatbol.



Mennyire gyakori ez?


2023. jan. 18. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Most itt konkrétan az a kérdés, hogy könnyebben dughatóak-e, mint a fiatalabbak?
2023. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyiség és nem kor függő!
2023. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez inkább kiégett 40-es férfi szokás
2023. jan. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak abban, hogy rájöttem, nincs minden áron szükségem valakire.
2023. jan. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Fiatalon koslattam azután hogy szeressenek, kínlódtam ha elhagynak, rettegtem megcsalnak e.

Ma élből dobom a hülyéket már az elején is ha kell.

2023. jan. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Már nem igazán mozgat meg a téma olyan értelemben, hogy nem görcsölök rá. Akinek mennie kell, az megy, akinek jönnie kell, az jön. Nincsenek nagy elvárásaim és nem is használtam /használok ki senkit. Nekem van alapom, amire építhetek, egyedül is boldogulok. Persze jobb egy társsal...
2023. jan. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont 40 évesen jutottam el oda, hogy egyedül sokkal nyugisabb az élet. 8 éve így is vagyok.
2023. jan. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jó lenne ha írnának mèg többen.


A kérdés lényege h míg huszonevesen korrekten álltak hozzá a kapcsolathoz jofejek együttérzés voltak várták h a pasi megvaltozzan akarmi.. aztán egy idő után már csak a saját érdekét nézik. És nem függenek egy pasitol érzelmileg. Ha egyiknél 10% kap meg amire szüksége van akkor annyi babérokra arat le ha a másiknál 60% öt kap akkor onnan azokat a jó dolgokat veszi igénybe.


Nem azt nézi a pasi mit mond hanem h mit tesz...

2023. jan. 18. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!