Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak tetszik, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszik, ha a nő kapar? Vagy szánalmasnak tartják? Mit gondolnak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 05:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Akitől akarok valamit, azt sosem tenném ki ilyen megalázkodásnak. Ez egy jel arra, hogy ideje lekoccanni.
2023. jan. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Nalunk jon le a tapeta. Oda tudna jonni a no kaparni? Festes elott kapartatni kell a falat.


Isfen aldja meg jo szokasat.

2023. jan. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2023. jan. 19. 05:56
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

A megalázkodást az egyik legundorítóbb emberi tulajdonságnak tartom, bárki is csinálja.

Aki így akar újrakezdeni,az egy lelki töpörtyű- és úgy is fognak vele bánni a későbbiekben, teljesen jogosan.Soha nem tettem ilyet és nem is tennék,de azt is elhajtanám, aki "kapar".

Kapcsolatban pedig ha ez történik, az már szinte úr-szolga viszony.

2023. jan. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Tetszik.
2023. jan. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Ott már valami nem oké.
2023. jan. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Hans Pötterman ***** válasza:
85%
Ez mit jelent?
2023. jan. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

Én már elengedtem valamennyire ezt a korábbi szokásomat egy bizonyos személlyel kapcsolatban.


A helyszínre még visszajárok ugyan (ahol dolgozik az illető,) de mindenképpen meggyőzöm magam arról, hogy átmeneti menedéknek használom a mindennapi nehézségek rövid ideig tartó letételére azt a területet.


Most találtam másvalakit, aki szívesen segít egy másik területen, másik élethelyzetbe (megint férfi. Ezúttal velem akarnak összejönni, de viszolygok ettől, mert nem szimpatikus.)


Egy harmadik (szintén férfi,) bekerült a látókörömbe. Egymást támogató, kölcsönös barátság jött létre. Jobb közöttünk az egymás megértése, mint eddig bármelyik ismerősömnél.


Nagyon rövid ideig tartó szex lett belőle. Ki kellett ábrándulnom, mert folyton elfoglalt ezer más dologgal. De a barátságot sikerült megtartani, mert oda-vissza működik az egymás megértése, stb. Jobban, mint eddig bárkinél, akit megismertem. Hasonló az életfelfogásunk.

2023. jan. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Kövezzetek meg, de nem tudom ez mit jelent 😅
2023. jan. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el, felesleges. Amelyik férfinak kellesz, az után nem kell kaparni.
2023. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!