Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak tetszik, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszik, ha a nő kapar? Vagy szánalmasnak tartják? Mit gondolnak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 05:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem szimpatikus nekik. Nem csak hogy a kaparas, de az se ha csak átlagosan érdeklődsz.

De bezzeg onnantól kezdve hogy elkezded leszarni őket már akarnak és ők kaparnak utánad.

2023. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Olyan férfi után menni, aki visszautasít, szerintem nincs értelme. Aki pedig akar tőled valamit, azután nem kell "kaparni", mert kölcsönös az érdeklődés.
2023. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem minden férfi ugyanolyan. De ha nem tetszel valakinek bármiért, nem érdemes futni utána.
2023. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Kapar=Teper, fut utána
2023. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Vannak bambább pasik, akik ék hiába jelezgetsz hogy bejössz neki, csak néznek ki a fejükből. Ott pl. egy buli alkalmával lehet kicsit erősebben tapadni, de ha akkor sem veszi a lapot, akkor felejtős.
2023. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

8-as válaszoló vagyok: az első esetben egy félreismerés történt inkább. Hivatali kapcsolat maradt, szigorúan.


Úgy is kezdődött, hogy segített volna - mentor szerepben lépett fel, egyfajta támogatóként, mikor arra szükségem volt. Mélyebb krízis időszakban viszont nem érdekelte, mi van velem.


Volt értelme helyretenni a sorozatosan felmerülő konfliktushelyzetet. Más kapcsolataimban alkalmazni tudom a már megtanult technikákat.


Most már inkább csak az intézmény faliújság hírei érdekelnek max. Nyilván nem napi szinten, de hetente egyszer legalább kb.


A másik két ismeretségem - amiket felsoroltam - azért működnek, mert szert tettem arra, hogy nagyobb türelemmel és rálátással kezeljek különféle szituációkat. Minden kapcsolatunkból tanulunk valamit.


Még ha nem is feltétlenül párkapcsolati szint, de barátság, illetve egymásrautaltság bármikor előfordulhat.


Időről-időre pedig megismerhetünk újabb, más kapcsolatokat (nőtársakat pl.) akkor pedig másfajta, más minőségű barátságokat ápolhatunk.

2023. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%
Nekem vonzó, azt mutatja, hogy TÉNYLEG kellek neki.
2023. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb férfi viszolyog ettől, szeretnek ők vadászni a nemes zsákmányra.
2023. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%
Kapartak már utánam. Semmit nem ér és terhes, ha nem jön be az illető.
2023. jan. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kaparás mindkét nem részéről szánalmas megalázkodás. Aki nem tudja időben felfogni, ha nem kíváncsiak rá, az meg is érdemli.
2023. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!