Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Olyan vagy mint anyád"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Olyan vagy mint anyád" jellegű beszólás hirtelen nem sok jóra vall?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 6 éve, esküvő előtt állunk. Szeretjük egymást, segítünk egymásnak mindenben. A parom apja nehéz eset, sajnos engem sok értelmetlen dologért bánt/lenéz: pl. mert falun nőttem fel, a munkám miatt, az autóm miatt stb. Kb egy éve kiálltam végre magamért, és elmondtam, hogy ehhez a viselkedéshez velem szemben nincs joga, bármennyi pénze is van. A párom is kiállt mellettem akkor. Mostanában mindenfélével tömi a fejét, hogyan jusson ő is sok pénzhez, milyen dolog az, hogy mi szoktunk adakozni, eljárni (2 hetente) beülni valahova enni, vagy mozizni stb. Szerinte ezek felesleges dolgok, pénzköltés. Szóval mostanában ilyenekkel tömi a párom fejét. Ma összeszólalkoztunk valami tényleg banális dolgon a párommal, mire ő azt mondta nekem, hogy "Na látod, pont olyan vagy mint anyád". Én nem mondtam semmitna szüleire, még a bunkó apját se illettem jelzőkkel vagy hogy a fejéhez vágjak bármit is. A lényeg, hogy nálunk ez nem megszokott a kapcsolatunkba ez a fajta kijelentések... es ezek nem sok jóra utalnak....

Nem tudom hogy kezeljem a helyzetet. Nem akarom a szülei ellen sem beszélni, hergelni, de valószínű onnan "inspirálódott" ez a beszólása is.


2023. jan. 19. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt össze házasodtok, gondoljátok át mégegyszer inkább.
2023. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Már Zeusz ezzel oltotta az elsőszülött fiát, szóval van ennek történelme.


Amúgy taplóság, de máskor igaz is lehet. Fordított nemekkel is.

2023. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Kellett a pénzzsák, cicuska...itt az ára.


Elő ne add már, hogy nem a della miatt csináltad ezt.


Most meg itt az ára, az már nem tetszik.


Így jártál!

2023. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jézus Mária!

Kedves utolsó ne rajtam éld ki a frusztrációd!

2023. jan. 20. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom mit tennék a helyedben.Házasodni biztos nem egy olyan emberrel akit ennyire befolyásolnak a szülei.És még most próbálnám elfolytani csírájában azt hogy bárki beleszóljon az életünkbe.Mèrgezö szülő na ennél nincs rosszabb.Ja de van ha a párod ennyire befolyásolható és nem áll ki érted.20 + házasságban élek engem is próbáltak a szüleim lebeszélni a férjemről és milyen jó hogy nem hagytam.Nekünk is vannak gondjaink főleg anyagi a rezsi meg a az élelmiszer drágulás.De szilveszterkor arra koccintottunk hogy bármi gond lesz megoldjuk.Együtt.
2023. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!