Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak hogyan esne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak hogyan esne ha egy nő bevalláná neki, hogy pl 5 éve “szerelmes” beléd?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nekem évek óta tetszik de sosem tudtunk együtt lenni mert vagy párja volt, vagy nekem volt párom, majd ő elköltözött. 3 hónap múlva abba a városba fogok költözni ahol ő él (külföld). Te a helyemben ha nincs épp senkije bevallanád neki, hogy mit érzel iránta?

Vagy csak ismerkedünk és ha bejövök neki akkor úgy is alakul minden majd magától?

Egy férfinek egy ilyen “szerelmi vallomás” dolog hogy csapódik le?



2023. jan. 19. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

bárcsak lenne ilyen


vallja nyugodtan elveszem rögtön feleségül

2023. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A szerelmi vallomás csak a jól kinéző emberek privilégiuma!
2023. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És azt is belehet vallani, hogy az első pillanattól kezdve mióta megláttam csak őt akarom, és azóta sem tudom kiverni a fejemből? Stb.

Vagy ez nagyon nyálas nektek?

Ha neked nem tetszik a nő nem röhögnéd ki? Nem lenne visszataszító?

2023. jan. 19. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok Nem röhögném ki.(az értelmes emberek nem nevetnének)

Sok sikert!

2023. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"És azt is belehet vallani, hogy az első pillanattól kezdve mióta megláttam csak őt akarom, és azóta sem tudom kiverni a fejemből? Stb."


Ez nyilván nem igaz, hiszen mással voltál párkapcsolatban és így szexuálisan, mióta őt, őt, sőt ŐTET megláttad.:)

Szóval nem volnál őszinte, ez az egyik ok, ami miatt sose mondanám neki.

2023. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy csak ismerkedünk és ha bejövök neki akkor úgy is alakul minden majd magától?"

Inkább ez.

Nyilván előbb meg kell nézned, egymás társaságában hogy működtök együtt, milyen energiák indolnak be.

Addig te sem tudhatod, megfelelne-e neked párnak, érzed-e a vágyat, stb.


Mennyire ismer téged?

2023. jan. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* már úgy sose, hogy ebben a formában, rögtön elsőre, ahogy írtad. Még mielőtt jóban lennétek.
2023. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól esne, ha végre valaki így értékelne.
2023. jan. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk egyébként csak gondolom ő sosem nézett rám olyan szemmel mint én rá. Majd kiderül hogyan alakul 😊
2023. jan. 20. 04:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat menj oda es mond meg neki :)
2023. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!