Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja még ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja még ezt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nő vagyok. Soha életemben nem fordult velem elő szegyenkezem is emiatt, de házas nőként érzéseim lettek egy házas kolléga iránt. Valahogy a viselkedése velem felkeltette a figyelmem és belecsúsztam. Ezt el is mondtam neki, hogy hagyjuk a haverkodást, mert gáz van, érzéseket veszek észre magamon. Több üzenet váltás volt ennek kapcsán. Azt mondta ok, még hogy benne nincs érzés stb, de mégis mindig belé botlok, többször jött és próbál tovább haverkodni, pedig már többször elmondtam ne tegyük, mert nem jó ez így nekem.


Miért teszi? Egyszerűen nem értem. Megkerdeztem tőle is, nem kaptam rá választ.


Hamarosan felmondok és vége a játéknak, mert ez nem mehet tovább így.


Mit gondoltok?! Miért csinálja ezt velem? Miért nem kerül el fényévekre , ahogy kértem?


2023. jan. 20. 00:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Megkúpol oszt jónapot.

Kb ennyit fogsz neki jelenteni.

Neked meg marad a szégyenérzet és magyarázkodás.

Mindez megéri?

2023. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Kapott egy játékot és most örül mint majom a farkának, utolsó szalmaszállként kapaszkodik is belé, mert jövőre már jön a kopaszodás, potenciazavar, már a magnerot meg az hajszesz sem használ, otthon egy papucs, kuss a neve gondolom, örömet jelent számára, hogy hatással volt rád, mi marad neki, ha te is eltűnsz az életéből...?
2023. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem fog megkapni, mint irtam házas vagyok. A férjem bárkitől többet jelent nekem, soha nem tennék vele ilyet. Épp elég baj, hogy az agyamba férkőzhetett. De hamarosan kiiktatom. Kerestem másik állást, elmegyek. Nem keresem a bajt.
2023. jan. 20. 00:24
 4/18 A kérdező kommentje:

Csak próbáltam fefogni, miért nem érti, hogy nem akarok haverkodást sem? Mindig újra és újra rápróbál, jön, beszélgetünk. Én újra elmondom, hogy inkább ne! Akkor egy ideig megérti, majd újra jön. Én ezt fel nem fogom. Én már a közelembe sem jönnek fordított helyzetben. Amúgy nem hajtott rám szexuálisan, semmi ilyesmi. Inkább ez olyan lelki dolog lehet nála is. Nem öreg amúgy, 37. Nem szorul az én fényezésemre.


Várom már, hogy lelépjek.

2023. jan. 20. 00:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért van mert jót tesz az egójának.

Nem akar semmit tőled, csak jól esik neki hogy te érzelmsket táplálsz irányába ami nöbeli az egóját ha látja is rajtad.

Te kerülnéd őt mert nem akar többet, viszont azért keres, jön oda hozzád hogy talonban tartson és játszogasson veled.

Mert neki ez jól esik ha valaki oda van érte láthatóan.

Addig fog menni oda amíg hagyod.

Amíg nem mész át másik helyre addig légy vele határozott, ignoráld le és béken fog hagyni.

Tudom milyen, velem is történt hasonló.

Végén én is eljöttem onnan.

2023. jan. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Azért teszi mind ezt, mert Te erre nem tudod a választ. Ha tudnád, már régen lekopott volna rólad.
2023. jan. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebbe sokat bele làtni. Egyszerűen csak próbálkozik, hogy a farkára húzzon legalább egyszer. Attól, hogy érzéseket nem táplál feléd, a farka még áll rád. A nemi vágy működik szerelem nélkül is kérdező, főleg pasiknál.
2023. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megrakna, azért.
2023. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rossz lóra tett velem, mert nem ér célba.
2023. jan. 20. 10:10
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha érzései nincsenek is ,vágyai azért igen, ahogy a legtöbb férfinak. Próbálkozik a lábad közé férkőzni, ennyi. Sajnos ez erről szól...
2023. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!