Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sulis lányok, mik a szabályok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulis lányok, mik a szabályok, ha idősebb a pasi?

Figyelt kérdés

- Elvihet/érted mehet a sulihoz, vagy 1 megállóval előbb találkoztok?

- Szülőkkel találkozzon?

- Anyagilag segítsen?

- Zavar ha van családja?

- Elfogadod, hogy nem lóg egész nap a neten, meg nem ír 5 percenként?


2023. jan. 20. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

"- Zavar ha van családja?"

Ezt úgy érted, hogy ha családapa?

2023. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi a fene...?
2023. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
84%

"Elvihet/érted mehet a sulihoz, vagy 1 megállóval előbb találkoztok?" Szerintem rendben van, ha érted jön vagy elvisz végül is a párod, de nem elvárás úgymond csak azért, mert mondjuk van kocsija. (Persze mindenek előtt tegyük fel, hogy a lány már nagykorú... )


"Szülőkkel találkozzon?" Szerintem attól függ milyen régóta tart a kapcsolat és mennyi idős a srác. 2-3 hónapnál előbb nem hiszem, hogy fontos lenne a bemutatás, de ez attól is függ, hogy milyenek a szülők. Az én apám valószínűleg kb nekiugrana egy tőlem 10 évvel idősebb palinak.


"Anyagilag segítsen?" Ez is attól függ mióta ismeritek egymást, de szerintem azon kívül, hogy mondjuk ő fizeti a mozit nem szükséges. Én pl kellemetlenül érezném magam, ha a párom úgymond el akarna tartani.


"Zavar ha van családja?" Nálam egyértelműen kizáró ok. Soha nem lennék valaki szeretője vagy hobbi csajszija akivel lehet kúrogatni. Nem csak velem szemben nem lenne tisztességes hanem a családjával sem.


"Elfogadod, hogy nem lóg egész nap a neten, meg nem ír 5 percenként?" Én sem vagyok fent állandóan, sőt, van, hogy 1-2 napig fel se nézek facebookra, messengerre stb. Ha írnak arra ránézek, de nem nagyon szokásom elsőnek irogatni.


Viszont ha szeretőt keresel (a 4.pontból ez jött le..) akkor ne keress. Valamiért elvetted a feleségedet nem? Hacsak nem nyitott házasságban éltek, akkor ez egy iszonyatosan mocskos és alávaló húzás...


18L

2023. jan. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ejfelkor valaki unatkozott
2023. jan. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
91%
Nem hogy aludt volna... Mind jobban jártunk volna. 😂
2023. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Mi a faaaaasz 😂😂😂
2023. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az első számú szabályom az, hogy nem kezdek ki 20 feletti sráccal. Olyan kapcsolatot, amilyenre szükségem van, meg tudja nekem adni egy velem egykorú is.

16L

2023. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, sose lennék egy családos ember szeretője
2023. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy nem jövök össze vele.
2023. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén elképzelhetetlen hogy ezt a kérdést egy "idősebb pasi" írta ki
2023. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!