Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sérti a szegény férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sérti a szegény férfiakat, ha én kimondom, hogy jómódú, szellemileg igényes párt keresek?

Figyelt kérdés

Jómódú alatt nem a milliomost értem, aki elvisz egzotikus nyaralásokra és nekem egy forintot nem kell fizetnem soha semmiért. :D


Közepesen gazdag családból származom, van pár ingatlanunk, ezekből választhattam magamnak. Van egy online vállalkozásom, abból élek, de folyamatosan képzem magamat több területen. Nyaralni évente egyszer járok, többnyire Európán belül, ezen kívül még egyszer országon belül megyek wellnessezni.


Egy hasonló szintet várok el, mind anyagi, mint szellemi szinten. Rosszul vagyok attól, amikor meghallom, hogy valaki az államot vagy bárkit hibáztat a saját sikertelenségéért. :D Férfiatlannak tartom azt, aki nem képes összeszedni magát és megdolgozni a céljaiért, sőt, a probléma már eleve ott kezdődik, hogy sokaknak célja sincs.


Esélyt sok embernek szoktam adni a randira, mert nyilván online nem tudok személyiségre szűrni és egy kép alapján bármilyen lehet az illető, egy szerény körülmények között élő ember is tud kirakni nyaralós képet külföldről, amikor életében egyszer eljutott valahova, de ha valami nem tetszik, akkor utána le szoktam írni nekik, miért nem lesz következő randi, erre persze a többség kiakad és anyázik. :D


Kérdem én, mi a probléma? Még csak lehúzni sem szoktam őket, tekintve, hogy mindig felajánlom, hogy fizetem a részem, amit persze többnyire elfogadnak, úgyhogy maximum az időnket pazaroltuk mind a ketten.


2023. jan. 20. 16:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Férfi hiúság, egó, mert nem rakhatnak meg, mert nem elvezhetik a pénzed.
2023. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Pedig igazad van, fideszeshez csak egy másik fideszes illik.
2023. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

Sok ilyen férfi van...ez van.

És, hogy fizetted ki a lakást?

Vagy csak úgy kaptad?

2023. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Fideszes és a családom sem az, soha nem szavaztunk rájuk, nem értünk velük egyet, de ettől függetlenül a saját életünkre nincsenek sok befolyással. Egyedül a KATA volt most, ami érintett engem, de megoldottam.
2023. jan. 20. 16:13
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

"Rosszul vagyok attól, amikor meghallom, hogy valaki az államot vagy bárkit hibáztat a saját sikertelenségéért. :D Férfiatlannak tartom azt, aki nem képes összeszedni magát és megdolgozni a céljaiért, sőt, a probléma már eleve ott kezdődik, hogy sokaknak célja sincs."


Eggyel feljebb pedig:


"Közepesen gazdag családból származom, van pár ingatlanunk, ezekből választhattam magamnak."


Ebből kiindulva elég sanszos hogy azt az online vállalkozást sem a nulláról hoztad össze...


Szülők alád pakolták a jót, és most erre vágsz fel.. hát grat..

2023. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Alfa, igen, kaptam, miért fizetnék a szüleimnek a lakásért? :D De nem a lakás meglétén van a tény, engem nem izgat, ha a másik albérletben lakik vagy neki is van lakása, teljesen mindegy, de az a kategória, akivel én összejönnék, általában kap lakást a szüleitől. De MONDOM, ez nem kötelező elem.


Akiket kiszórok 1-2 randi után, általában azok, akikről érződik (a mondanivalójuk alapján), hogy 10 év múlva is pont ugyanott lesznek, mint ahol most vannak.

2023. jan. 20. 16:19
 7/23 A kérdező kommentje:

A vállalkozás elindítása nem volt túlságosan költséges, tekintve, hogy nem árukészlettel dolgozom, egy webfejlesztőt aki összerakta az oldalam, ki tudtam azért fizetni az akkori fizetésemből. :DD A könyvelőt és a többi kisebb költséget szintén.


A szülők a lakást pakolták alám, semmi mást.

2023. jan. 20. 16:21
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom kevesellik a portékát, amit ennyi pénzért kapnának.
2023. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Értem, értelek.

Biztos vagyok benne, hogy vagy és tudsz olyan határolt és korlátolt lenni, hogy megtaláld a boldogságot. Egy kicsit még gyúrnod kell rá, de összejön az.

2023. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Pont ugyanazert anyaznak, amiert panaszkodnak is, mert mindig valaki mas a hibas, a csorosagukert az OV vagy barki mas, csak nem ok, a csajozasban sikertelensegukert meg akkor epp te🤷🏼‍♀️ Nekem nem gazdagok a szuleim, de megis tudok haladni az eletben, az egyetemi eveimet diakmelobol fedeztem es most jol fizeto allasom van. Itt mar olyat is olvastam, hogy egyetemre csak a gazdag szulok gyerekei tudnak menni…
2023. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!