Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki jelenleg szegény és munkanélküli?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolja nálad a pénz és a másik fél jelenlegi anyagi helyzete, hogy összejössz-e valakivel?

2022. szept. 18. 18:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel a pénze, személyiséget nézek mindig. A gazdagoknál pedig sokszor pont nem szimpatikus viselkedés jelenik meg. A szeretet nem mérhető pénzben, ráadásul épp most sikerült beajánlanom egyik ismerősömet a cégemhez, és fel is vették...
2022. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
összejöttem, soha többet hasonloval...
2022. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%

Volt már rá példa több alkalommal is.

Eddig még nem sült el jól sajnos! :(

37/F

2022. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ miért és mióta munkanélküli.

Amúgy hasonló helyzetű legyen, mint én.

N 30

2022. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Szegénnyel voltam már, bár volt munkája. Én jobb anyagi helyzetben voltam nála de ez nem jelentett gondot. Nem is a pénz miatt szakítottunk, már olyan problémák voltak amiket nem tudtunk megbeszélni így inkább elengedtük egymást.

23/L

2022. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem. A számomra vonzó emberek mind tanultak, pénzügyileg tudatosak, és azok a típusok, akik ha valamiért mégsem találnak a szakmájuknak megfelelő munkát, és nincs hónapokra elegendő megtakarításuk, akkor akár egy multihoz is elmennek árufeltöltőnek. Itt a környéken állandóan keresnek embert dolgozni mindenféle pozícióra adminisztratív munkától kezdve könnyű és nehéz fizikai munkáig, szóval akinek itt nincs munkája, az nem akar dolgozni vagy nagyon súlyosan beteg.
2022. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Összejöttem 6 évvel ezelőtt a párommal. Nem volt semmije. Idén már átlépte a vállalkozása az 50 milliós bevételt és a karácsonyi időszak még hátra van.
2022. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem igen, de nyilván személyiségtől is függ. Az már egy jó jel, ha látom rajta, hogy kész változtatni a helyzetén.


34/F

2022. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha szegény is, és munkanélküli is, akkor nem. A mai világban annyira kell a munkaerő, hogy aki szeretne, az talál munkát (hacsak egy időre is, hogy legyen valami), szóval a hozzáállásával nem tudnék azonosulni. Ha nem lenne szegény, lenne tartaléka, akkor nem zavarna, hogy vár a tökéletes munkára. Ha szegény lenne, de dolgozna (akár olyan helyen, ami "ciki", nem fizet jól) akkor azzal sem lenne problémám. De nem szeretnék senkit sem eltartani, legyünk társak, segítsük, támogassuk egymást, akarjunk mind a ketten dolgozni magunkért és egymásért is.
2022. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!