Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők sosem bánják meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők sosem bánják meg ha kihagytak szex alkalmakat?

Figyelt kérdés

Férfiak több esetben bánják ha volt ilyen.


Párkeresés témájú online írások hozzászólásainál szoktak lenni olyan nők akik azt írják, hogy "ő felismeri hogy ez és ez a pasi csak szexet akart de ő akkor is kitartott és akkor sem szexelt, pedig jól esett volna vagy nem. ÉS hogy már lassan 7 éve nem szexelt, de ő akkor sem."


Meg sokszor írják nők hogy "ő inkább egész életében egyedül lesz, de akkor sem szexel ilyennel aki (szerinte) csak szexre megy".


A kérdésem az, hogy van olyan nők között aki rengeteg alkalmat kihagyott és később amikor már viszont az esély is 0 lett, akkor nagyon megbánta, hogy amikor még kellett férfiaknak akkor nem élt a lehetőséggel?



2023. jan. 22. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Szexalkalom számomra: félelmetes (nem ismerem a másikat), félelmetes (megerőszakolhat), félelmetes (terhes + nemi beteg lehetek), undorító (sperma), mindezek miatt garantáltan orgazmusmentes.
2023. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
Akinek könnyen van orgazmusa az belemegy, akinek nehezen, annak nem éri meg alkalmizni.
2023. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet tudni, kivel milyen lett volna a szex, ezért felesleges szerintem ilyeneken rágódni nőként és férfiként egyaránt. A strigulák pedig nem fognak boldogítani, azokkal semmire sem mész később, nem lesz tőle jobb a szexuális életed.
2023. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Inkább ami utána jöhetett volna. Azt bántam.
2023. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem. A jó szexhez kevés, ha valami random figura bedugja a fütykösét, az ilyen csak szexet keresö pasik meg a saját kielégülésükre mennek. A jó szexhez kell vonzalom is, még ha nem is szerelem. Sosem bántam meg, hogy "kihagytam" a szexet valami kanos nyomival, aki rámmászna.
2023. jan. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
Mikor 0 az esély? Ide azért nem a 70+-os korosztály írogat. Ha valakiket visszautasítottam, azokra már max egy hónap távlatából sem emlékszem, nemhogy öregkoromban majd ezen gondolkozzam.
2023. jan. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#10

Lényegét tekintve igazad van.

Ismerek olyan nőt, akivel két okból nem jött össze a dolog.

Az egyik, hogy mindketten párkapcsolatban élünk. Ebből következik a másik, miszerint biztosak voltunk benne, hogy abból nem egy kósza alkalom lenne. Ő bátortalan volt véget vetni a "kapcsolatnak" így én tettem olyat, aminek következménye az lett, hogy kiábrándult belőlem. Nem tudom neki mennyire okoz/ot, problémát feledésbe vetni a dolgot, de engem megviselt. Szerencsére túl vagyok rajta, de az esélyt még mai nap is fenntartom.

2023. jan. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2%
Mindegyiket megbánták aki nekik fizetett volna
2023. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

Azok a pasik akik szinte bárkivel alkalmiznának, azok igénytelen, önző tuskók. Nem azért akarnak szexelni, mert hú de mennyire vonzza őket az au adott nő, csak használni akarják a testét.

Az ilyen baromi visszataszító egy nőnek és nem számít elszalasztott alkalomnak, mert az ilyen még csak nem is opció.

2023. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!