Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet ilyen valóban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen valóban?

Figyelt kérdés

Ahol nem házasok ugyan, jó a kapcsolatuk, együtt vannak és gyereket is vállalnak.



Úgy gondolom hogy mindkettő nagyon lépés, és hogy lehet az h házasságot nem akar( eszébe se jut ) de gyereket akar a másiktól?


2023. jan. 24. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek ilyet, de nekik külön-külön is jó az anyagi hátterük. Házasodni anyagi megfontolásból szoktak az emberek, pl. a babavárót is csak úgy lehet felvenni.
2023. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Miért ne létezne? Rengeteg ilyen embert ismerek, hogy ne menjek messzire kolléganőim közül kapásból 3 is van, akik sok éve együtt vannak a párjukkal, van gyerekük, de nem házasok.

Amúgy nem teljesen értem, mi a kettő között az összefüggés? Ma már szerencsére nem azt a világot éljük, hogy gyereket csak házasságba lehet vállalni. Vannak, akik gyereket akarnak házasság nélkül és olyanok is vannak, akik meg házasodni akarnak, gyereket viszont nem.

2023. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy ilyen baratnom volt (barat, nem csajom), akinek nem voltak hazasok a szulei, megis ket gyerekuk volt es normalis csaladkent eltek. De igazabol soha nem kerdeztem meg, miert nem, csak annyit lattam, mikor naluk logtam, hogy tok jol megvannak a szulok es a lany is egy kiegyensulyozott, boldog csaj volt, szoval gondolom akkor se volt gond otthon, amikor nem lattam oket.
2023. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hàzasság a férfinak kockázat, a gyerekvállalás a nőnek. Ezért arra a pasik hamarabb rábólintanak, hogy legyen gyerek, és ha a nő nem akar kifutni az időből, akkor belemegy.
2023. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne? Egy csomó családot ismerek, ahol a szülők nem házasok, és tökéletesen elvannak.

Pl. mi se vagyunk házasok, de ránk nem illik teljesen, mert tervezünk mindig is esküvőt. Egyszerűen a gyerek volt a fontosabb.

2023. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van, 8 éve vagyunk együtt, 5 éves a gyerkőc. Anyagilag nem állunk nagyon jól, de emiatt egyikünk sem akar házasságot. Gyerek sem azért született.

Én már voltam férjnél ezért nem vágyok rá. A párom pedig álomesküvőt szeretne amit nem engedhetünk meg magunknak. Mondjuk ez lehet, csak kifogás, de igazság szerint annyira nem érdekel. Szeretjük egymást, jól megvagyunk. Mivel minden közös, szétmenni így sem lenne egyszerű.

2023. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!