Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallani olyan történteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallani olyan történteket, hogy a nő hosszú évekig vagy évtizedekig nem él át gyönyört a férjével, de mégis hűségesen vele van, valóban létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak ennyire szomorú sorsok? Ha valaki ilyen kapcsolatban él, hogy bírja ki, mi okoz neki örömet, gyönyört, boldogságot? Egészségre lelki és testire is értem ez az állapot nincs káros hatással?

2021. febr. 12. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rengeteg olyan nő van aki életében nem élvezett el és szükséges rossznak tartja a szexet. És igen képesek így leélni házasságban 20-30 éveket.
2021. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. En vagyok. Egyszer kísértésbe vitt az élet, de nem tudtam megtenni. Egyszerűen hűseges típus vagyok. Megoldom magamnak általában. Szeretem, de olyan nehéz ezt elmagyarázni. Nem tudnék magammal elszámolni, ha otthagynám. Lelkileg nem jó persze, mert hosszú távon aláássa az önbizalmad.. De nem vagyok mindig letargikus tőle.
2021. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Hidd el, teljesen más ha valaki más csinálja neked, össze se tudod hasonlítani azzal, mint mikor magadnak csinálod..

De egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy van önbecsülésed olyan "férfival" élni az életed, aki téged teljesen másodrendűnek tart a szexben, kicsit sem frusztrálja,hogy évek óta nem élveztél el tőle konkrétan(talán soha)

Persze fordított esetben teljesen megállna a világ ha te nem hagyod őt elélvezni. Undorodom az ilyen szarkupacoktól:)

2021. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

A férfiak nagyobb része rossz az ágyban. Nem mindenkinek a szex az élet mozgatórugója. Van akinek fontosabb, hogy a szellemi és lelki összhang meglegyen, jómódban, nyugalomban neveljék együtt a gyerekeket, számíthassanak egymásra.

Aztán persze vannak olyan nők is, akiknek annyira fontos a szex, hogy egy börtönviselt tróger, erőszakos, link, csóró alkeszt is eltartanak, csak dugja meg őket jól. (Mivel hogy sok ilyen kapcsolat is van, gondolom más oka nem nagyon lehet, hogy ezt elviseli egy nő.)


Mivel a valóság nem olyan, mint a mesékben, az ritka mint a fehér holló, mikor valaki olyan párt talál, aki hosszú éveken keresztül 100%-ban mindenben klappol.

2021. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ja, erre nem válaszoltam. Akár egy egész életet is le lehet élni orgazmus nélkül(szex nélkül is) teljes lelki és testi egészségben. Az persze igaz, hogy jótékonyan hathat a rendszeres orgazmus, de a hiánya nem árt semmiképp.

Viszont egy minden szempontból problémás kapcsolat sokkal többet árt és nem ellensúlyozza az sem, ha van orgazmus rendszeresen.

2021. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
ezekből jönnek a megcsalások és a szerető tartás
2021. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, létezik. Olyanról is hallottam már, hogy a nő évekig aszexuálisnak hitte magát mert nem vonzódott fizikailag a párjához, és azt hitte emiatt, hogy egyáltalán nem is kívánja a szexet. Szakítottak, lett olyan párja akihez tényleg képes volt vonzódni, onnantól pedig visszatért a szexuális vágya.

Túl sokan hiszik, hogy felszínesség, vagy ösztönlénység olyan párt választani akivel ilyen téren is összeillenek, így maradnak a szenvedélytelen kapcsolataikban.

2021. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!