Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha nem jöttök össze valakivel, akivel akartatok, hogy az a sors akarata? Szerintetek létezhet olyan, hogy a sors, tehát rajtatok kivül álló dolog visz szét titeket, még járás elött?

Figyelt kérdés

Lássunk egy konkrét példát: pasi vagy, megismersz egy lányt (de lehet forditva is), jól elvagytok, megértitek egymást. Néhány randi is sikerül, majd amikor megtennétek a végső lépést, nem tudtok találkozni az illetővel, mert valamiért nem szán rátok időt, vagy lehetőséget egy jó kifogással. Egy példa: sok munkám van. Vagy mondjuk most beteg, most utazik, most családi gondok, és ez igy megy hónapokon át. És akkor joggal gondolhatod hogy "nem mi, hanem a sors akarta igy, hiszen olyan világban élünk, ahol a munka fontos"


De kérlek ne ezt a konkrét esetet nézzétek.


2010. okt. 3. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a sors pattint le a másik személyében, lehet.
2010. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Holdtündér ***** válasza:
100%

Ha létezik olyan hogy sors, akkor azt mi irányítjuk. Hiszem, hogy az életünk nincs előre "megírva" és mi alakítjuk kedvünk és tetteink szerint.

Ha valakivel össze akarok jönni, akkor bármi áron elmegyek a randira, ha más nem akkor elnapolom, de nem hagyom annyiban. Csak arra nincs idő, ami nem szánunk.

2010. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Baromságokban nem hiszek. Mindenkinek saját akarata van... Szerintem.
2010. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bármilyen világban élünk, ennyire senki sem munkamániás. Főleg az nem, aki tényleg találkozni akar veled.
2010. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjében hiszek!Szerintem véletlenek nincsennek,minden úgy történik meg ahogy "az megvan írva"!
2010. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon bonyolult téma egyébként. Csak akkor létezhetne a sors szerintem, ha az élet arra van, hogy végig éljünk valamit, amit érdemlünk. De én akkor sem hiszek benne. Max abban, hogy vannak lehetőségek, amelyek kzül lehet választani. De mondom, millió szemszög lehet.
2010. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
23:55 és 23:52. Tudom. Ez már 2 éve volt. Csak valakivel, akivel erről beszéltem ma, azt mondta hogy "igy akarta a sors". És ez a mondat kicsit megmaradt, mert egyrészt nem hiszek benne, de első gondolatra lemerevedtem tőle, mert elhittem. De nem, énis csak azt mondom amit te.
2010. okt. 4. 00:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyen erőltetetten babonás felfogást.
2010. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy borasztó álságos, hazug és kártékony felfogás, valamit a sorsra fogni. Meggátol abban, hogy megismerjük körülöttünk a világot, és átlássunk a hazugságokon, mert áthárítja a felelősséget. Az Istenes dolog ugyanez.


Nem a sors akarta így, hanem a csajok így pattintják le a lúzereket, akiktől nem akarnak semmit, csak nem akarják őket megbántani.

Az a csaj, aki akar tőled valamit, az még suliból is elszökik meg a családjától is, csakhogy kicsit veled lehessen. Tudom, tapasztalat.

(Sokszor előfordult, hogy egy haverom, aki kicsit ilyen tutyi-mutyi, félénk stb. barátkozott csajokkal, és amikor közeledni akart, mindig találtak mindenféle kifogást. Én néha ezekkel a csajokkal vele párhuzamosan randiztam, és sokszor "érdekes" módon rám mindig volt idejük, sokszor eljöttek családi eseményről is, a haveromnak meg hónapokig kamuztak arról, hogy miért nem érnek rá sosem.)


Ilyenkor venni kell a lapot: nem, ez nem a sors, hanem a lányok így koptatnak le, mert nem merik a szemedbe megmondani, hogy nem akarnak tőled semmit.

2010. okt. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezért én úgy gondolom, az élet nagyon rövid ahhoz, hogy csak ámuljunk-bámuljunk bambán a dolgokra, és várjuk a csodát, és a sorsra / Istenre / környezetre / véletlenre fogjuk a dolgokat, az esetleges kudarcainkat.

A legtermékenyebb és legboldogabb életet úgy élhetjük, ha megértjük a világunk mozgatórugóit, felfogjuk, mit mi motivál, és ennek megfelelően minél kevesebb ártalommal megtaláljuk a számunkra legtöbb élménnyel, boldogsággal kecsegtető lehetőségeket - nem pedig reménykedünk évekig feleslegesen, és ráfogunk mindent a külvilágra, mert egyszercsak 50 évesen feleszmélünk, hogy nem tettünk semmit egész életünkben.

2010. okt. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!