Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exfeleségem meghívott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exfeleségem meghívott, látogassam meg külföldön. Tulajdonképpen szeretném újra látni. Ki tudja, lehet ha újra találkozunk, többé el sem engedjük egymást. Huszonévesek voltunk mikor elváltunk. Mit tegyek, kimenjek meglátogatni?

Figyelt kérdés
Én agglegény vagyok, ő pedig elvált, nem csak tőlem. Gyermekei is vannak, egyik sem tőlem. Aranyos, szép gyermekei vannak, mind rá hasonlít.
2023. jan. 30. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, mit akar tőlem, nem vagyok se jóképű, se sikeres, nem tudok családot felmutatni. Ő sikeres, gyönyörű még mindig, különb férfiakat találhat.
2023. jan. 30. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért hozzád ment.
2023. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehet úgy jársz mint az a ferfi akinek megműtötték a szemét, hazament es nem ismerte meg a feleségét azt hitte rossz házszám, annyira más volt élesben.
2023. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet már nem bír a konkurenciával és a környéken labdába se rúg a többi csaj mellett, ezért rájött hogy veled is beérné.
2023. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert tudja hogy jo nagy luzer vagy es total megalazod magad es mar pattansz is, hisz vegre van Pïn@.
2023. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem láttad? közel sem biztos, hogy akibe 15-20 éve szerelmes voltál az most is olyan hatást gyakorolna rád, főleg egy válás után. Ő hagyott el Téged?
2023. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!