Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nyaralt már a párja nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nyaralt már a párja nélkül? A szomszédom meghívott engem és a páromat Londonba egy kis nyaralásra. Ő egyébként kint él. De a párom nem nagyon akár jönni. Azt mondja hogy nem nagyon ismeri őket. Mondtam neki hogy majd meg ismerei.

Figyelt kérdés
Még a repjegyet sem kellene fizetni mert a szomszéd fizeti. De így sem akar nagyon jönni. Mert hogy neki ne fizessen jegyet mert nem is ismeri meg az már hogy nézne ki. Amúgy 4 napra mennék mert dolgozunk és nem nagyon adnak szabit. A párom is azt mondja hogy menjek. Bár én jobban szeretném hogy ha ő is jönne. Egy közös élmény lenne. Szerintetek menjek el egyedül ha ő úgy dönt hogy nem jön?

2022. jún. 23. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem kicsit gyanús... Meghív magához a szomszéd és még az utazást is fizeti... Ne menj a párod nélkül
2022. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Jesszus! Úgy olvastam, ki nyalt már a párja nélkül. Lehet, freudi😂

Semmit nem írtál se a ti, se a szomszéd neméről, koráról viszonyokról. Nem minden, hogyha pl.te vagy a lány, a kedves idős szomszéd hölgy hívott meg, mert magányos, vagy a sportos, szexi fiú, mert...hát, ő is.

2022. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Furcsa... de ha bejön a szomszéd és London, akkor miért ne? Itt a váltás lehetősége, csak erre vártál, hogy elhagyhasd a párod, nem?
2022. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj egyedul!!! Egy szomszedtolnagyon furcsa,h meghiv,foleg ,h fizeti a koltsegeket.


Nekem is volt ilyen,h volt altalanos iskolas osztalytarsnom,aki Angliaban el mar 10 eve kb a pasijaval. A pasija irt nekem,h menjek ki hozzajuk,mert hazasodnak es lany bucsura hiv….


A csaj mar evek ota nem is valaszolt a messenger uzeneteimre.



Nekem gyanus lett,h vmi kuplerajba akar beszervezni.


Takaritocege van allitasa szerint…

2022. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
A párom és én is megyünk egymás nélkül nyaralni minden évben (természetesen együtt is), szóval ez nálunk nem probléma, nekem viszont furcsa, hogy így meghív titeket a szomszéd. Lehet én vagyok a paranoid, de nekem különös, hogy így meghív titeket és még a költségeket is állja, írom ezt úgy, hogy nekünk intéztek már nyaralást a szomszédok.
2022. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A szomszédom nő és gyermekkori barát és szép családja van!!!
2022. jún. 23. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mennék, valahogy a párodat is vidd magaddal.
2022. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj, és érezd jól magad.
2022. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy jó fej, hogy a repjegyet is fizeti. Nekem a tesóm nem fizette (szintén London). Nála laktam, nála reggeliztem és vacsoráztam minden nap, ha programoztunk, a költségeket feleztük. De így is jó volt.

Szerintem menjél. Legfeljebb viszonzod ajándékkal, vagy meghívod ott valahova.

2022. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Evyedul veszelyes. Vigyel magaddal vkit,aki a te jobaratod. Vagy kozeli rokonod.


Gyanus,h allja a koltsegeket.

2022. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!