Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnek a szűz lányokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a szűz lányokban a Fiúk?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok!!!
2023. febr. 1. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Lehet tanítani, rávezetni dolgokra, kinyitni előtte egy világot.
2023. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
"Érintetlen. "
2023. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Hogy folyik a vére
2023. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Átadják az irányítást.


De sok férfi csak egy naiv lányt lát bennük és azért akarják megdugni hogy más idézőjeles "kislányán" élvezze ki a beteg vágyait!

2023. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
A legtobben valami nagyon szuk lukra szamitanak de nem minden szuz lany szuk.. miutan befogadta a faloszt utana ugyan olyan mint mas pnci.
2023. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

A legtobben azt, hogy azt hiszik, egy szuz lanynak nincsenek elvarasai a szexben, neki minden jo, es majd nem csalja meg, meg hogy majd kialakul valami magikus kotodes afele, aki elvette a szuzesseget meg ugy altalanossagban valami fura kep el a fejukben a szuz lanyokrol, hogy ok odaadoak, kedvesek, szerenyek, stb.

Nemtom, en az elso parommal is ereztem, hogy szar a szex, nem kellett nagyon viszonyitasi alap, es minden tovabbi nelkul szakitottam vele, mikor mar nem volt jo a kapcsolat sem, kb egy evig tartott az egesz. Nincs semmifele kotodesem fele, ilyenkor szokott max eszembe jutni, amikor szoba jon a tema. A kovetkezo parjaimat meg nem szuzen sem csaltam meg🤷‍♀️ Es nem lett belolem egy nagyfsz manias valaki sem.

2023. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Semmit.
2023. febr. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel azt, hogy én is szűz vagyok, es ezt elég kellemetlennek érzem szóval könnyebben nyitok egy hasonlóan tapasztalatlan lány felé. Elég hülye gondolatmenet, dehát ez van 😂
2023. febr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

Mi értelme van ennek a férfiaknak szóló kérdésnek, mondjátok meg, ha a férfiak válaszait lepontozzák, a nőkét pedig felpontozzák?


A női válaszolók is pont így szeretik, amikor van egy nőkhöz szóló kérdés és ott a férfiak akarják megmondani, hogy mit is gondolnak a nők?

2023. febr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Irányítom, kontrollálom, saját élvezetemre oktatom. Minden úgy lesz neki természetes ahogy az épp nekem tetszik és jó. Mert simán el is hiszik hogy bizony angyalom ez a szex amit én diktálok. Ha nem tetszik, meg el lehet húzni, de nem fog! Maga az nem izgat hogy bejáratlan, mert az gyorsan elvész. A tudatlanságuk imponál nekünk férfiaknak főleg.
2023. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!