Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkire rátalál a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkire rátalál a szerelem?

Figyelt kérdés
Mindenki megatalálja élete párját, aki szereti őt és ő is viszontszereti (mint a filmekben), vagy van aki annyira csúnya vagy rossz személyiséggel rendelkezik, hogy mindig is szingli marad?
2008. dec. 27. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki megtalálja a párját. Nehezebben, mint a filmeken, az biztos.
2008. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt hozzá keresni sem... Senkinek sem pottyan az ölébe (nekem is csak beleült :))
2008. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A màsodik vàlasz pont az,amit én magam isirtam volna:)

Bizony nem mindegy hogy keresed -e,akarod -e vagy csak ugy gondolod,beléd botlik egy bevàsàrloközpont ajtajäban:)))9

Én megtalàltam a szerelmet,bàr elismerem nagyon hosszu idö,nagyon sok csalodàs utàn!

Olyan nincs hogy csunya,és azért nem.

Hisz a kevésbé szépeknek is van hozzàillö pàrjuk.

2008. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem igaz a mondás, hogy a szerelem akkor talál rád, amikor nem keresed?
2008. dec. 27. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont, hogy igaz ez a mondás. Csak nyitott szemmel kell járni. Viszont ha görcsösen keresed, akkor alapból arra koncentrálsz, hogy keresgélj és semmi mást nem veszel észre. Viszont ha nyitott vagy, nem egész nap otthon ülsz (magyarul adsz lehetőséget a sorsnak), akkor egyszercsak, amikor nem is számítassz rá találkozol vkivel és majd később rájössz h hoppá.
2008. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!