Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az uj paromat zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az uj paromat zavarja a takaritonom?

Figyelt kérdés

Masfel honapja vagyok egyutt egy ferfival, nehany alkalommal mar aludt nalam, de tegnap kerult szoba eloszor a tema, szimplan megjegyezte, hogy tetszik neki, hogy milyen szep tisztasag van mindig nalam. Mire mondtam, hogy meg jo, heti 2x jon egy lany takaritani. :D


Erre kiakadt, hogy minek koltok erre, egesz nap itthon vagyok, akarmikor ki tudnek takaritani, felreertesek elkerulese vegett nem, nem beszelt csunyan, csak burkoltan lusta gcizett le. :D Nyilvan en itthon dolgozom, nem csak ulok es bamulok ki a fejembol, ha meg vegzek a meloval, akkor elmegyek edzeni, baratokkal talalkozni, bevasarolni, alig van 1-1 olyan nap, hogy itthon lennek egesz nap, de olyankor sem takaritassal akarom az idomet tolteni. Elpakolgatni szoktam, kupit nem hagyok, de ennyi, nem porszivozok, mosok fel, takaritok ablakokat es tarsai es ritkan mosogatok. Fozni szoktam este, mert azzal szeretek kikapcsolodni, amikor mar nyugi van.


A srac szerint ez szimpla pazarlas es kijelentette, hogy igazabol most meg nem erdekli, de ha komolyabbra fordulna a kapcsolatunk, akkor remeli, hogy tudok magamtol is takaritani majd, mert neki ez nem ferne bele. Jol teszem, ha inkabb vegzek vele, ugye? :D


2023. febr. 3. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hogyan érzed, mi lenne a legjobb megoldás? :)
2023. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem éppen pozitívum, hogy ő ilyen megjegyzésejet tesz. Ez a te dolgod a te pénzedből megy. Szerintem el tudod dönteni mire szeretnél költeni és igen, ha belefér miért ne kérhetnél ilyen szolgáltatást? A mai világban elég kevés idő marad es az a legértékesebb. Félreértés ne essék a házimunka szükseges rossz, meg kell csinálni.Én pl. minden nap főzöm de nem nézem le aki pl rendel mindenkinek saját ügye.
2023. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

"A srac szerint ez szimpla pazarlas es kijelentette, hogy igazabol most meg nem erdekli, de ha komolyabbra fordulna a kapcsolatunk, akkor remeli, hogy tudok magamtol is takaritani majd, mert neki ez nem ferne bele."


Megmondanám neki, hogy ha komolyabbra fordul a kapcsolatunk, akkor veszünk egy jó nagy ív papírt, felírjuk az összes létező háztartási munkát és egyenlően elosztjuk egymás között. Szerintem már ez is kellő ok lesz arra, hogy lelépjen, te meg röhögsz egy jót.


Ha valamilyen csoda folytán meg belemenne ebbe, akkor is kikötném, hogy mindent összevetve és kiszámolva ha szerintem túl sok házimunka jut rám így is, akkor továbbra is lesz takarítónő és ő vagy megcsinálja a maradékot vagy mégis hívunk egy takarítónőt.

2023. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha lenne pénzem rá, akkor én is simán hívnék takarítani valakit. Nem a kedvenc elfoglaltságom, de muszáj megcsinálni, mert azért a kosz engem is zavar. Most, hogy baba van, még fáradtabb vagyok. Simán el tudnám viselni, hogy amíg a baba alszik, én is pihenek és mire felkelek ragyog a lakás. Szerintem a férjem se foglalkozna ezzel. Nekem azaz érzésem van, hogy a partnered annak a híve, hogy a nő mos, főz, takarít, gyereket nevel, dolgozik (!), ő meg a tökét vakarja a kanapén munka után. Én ilyennel nem randiznék többet.
2023. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#1

Nyilvan nem kuldom el a lanyt, plane ha ketten lennenk egy haztartasban, azaz tobb kosz termelodik, hacsak nem vallalja at a ferfi a takaritast 100%-ban, de erre keves esely van. :D Na meg nem is varnam el, epp azert jon hozzam is valaki, mert ha van ilyen szolgaltatas, meg altalaban barmilyen, ami konnyebbe teszi az eletet, akkor azt hasznaljuk ki, a parom is inkabb pihenjen es takaritas helyett inkabb menjunk el moziba, vagy barmi.


#2

Gondolom arra akart celozni, hogy kapcsolatban ekkora kiadasok kozos megbeszeles kerdese, mert a nem fer bele reszt inkabb az anyagiakra ertette. Egyikunk sem keres szarul, nyilvan azert jon a lany, mert nekem belefer es nem verem csodbe magamat miatta.

2023. febr. 3. 13:49
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

"és kiszámolva ha szerintem túl sok házimunka jut rám így is, akkor továbbra is lesz takarítónő és ő vagy megcsinálja a maradékot vagy mégis hívunk egy takarítónőt."


Ezt egy kicsit elcsesztem. :) Szóval helyesen: ha szerintem így kiszámolva és EGYENLŐEN elosztva is túl sok házimunka jut rám, akkor vagy mégis lesz egy takarítónő vagy ő fogja megcsinálni a maradékot.


3-as voltam

2023. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

Sok nő imád takarítani és rákényszerítik, megvetik így azokat a nőket is akik nem, meg persze a férfiakat kiálltják ki bűnbaknak akik egyáltalán nem szeretnek általában, tehát ez a nagy takarítós kaszt utál férfit, nőt egyaránt aki nem takarít fel minden nap 2x A-tól Z-ig.


Ez olyan minthogy én utálok barkácsolni, összekóklerkedni dolgokat, inkább szakembert hívok ha kell, nem akarom egyedül megfejteni a világot. Más férfiak ezért sokan semmibe néznek nyilvánvalóan, de leszarom, az a tapasztalatom hogy az otthoni tákolások nagy szarok.


Na de azért a takarítás nem atomfizika, én is csinálom, bár nem szeretem, mennyi a fizetésed? Az a probléma, hogy ha mondjuk nem fog olyan jól menni, lesz gyerek akkor megkell csinálnod és abban nem biztos a másik, hogy képes leszel-e rá.

2023. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%

Férfiként valahol értem a srácot.


Gondolom nem maga a takarítónő zavarja, hanem fél, hogy te ilyen "HERTCZEGNŐ" vagy akit nem fog tudni anyagilag kitartani.

2023. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is van takarítónőm. Uram bocsá' a szabadidőmet nem takarítással akaram tölteni, a pénzem meg úgy osztom be, ahogy akarom. Ha ez a férfifinak nem tetszik, takaríthat ő. Amúgy ha az én párom reklamálna kiadnám az útjat. De szerencsére ő normális és még örül is, hogy több időm van masra.
2023. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
4-es vagyok, ez igaz 7-es. Nálunk a társaságban van egy csaj, aki a férjem egyik haverjának a felesége. Van egy 2 éves gyerekük. A nő baci fóbiás, tisztaság mániás. Múltkor a férjem náluk volt valamit szerelni és mondta, hogy a fél nap alatt 5x felmosott meg vagy 5x porszívózott. Pedig nem csinált koszt a szereléssel, tehát nem is azért. Egyszerűen a gyerek mászik a földön és állandóan fertőtlenít mindent mindenhol. Mondta is a férjem, hogy az a gyerek biztos nem fog átjönni hozzánk játszani, mert én legfeljebb 3 naponta mosok fel és kutyánk is van. Én annak vagyok a híve, hogy igenis kell az a kis kosz meg baci az immunrendszere miatt. Nyalogatja a padlót? Nyalogassa. Ha járni fog, úgyis a kutyagumit fogja enni az udvaron abban az 5 mp-ben amíg nem figyelek. A csaj le is néz mindenkit. Ez is igaz. Anno a sógornőm nézett le, hogy milyen igénytelen vagyok. Amikor a férjemhez költöztem, és atjött látogatóba, elkezdett random dolgokat súrolni (sütő, mosogató), meg a szennyes ruháink között turkálni, mosni és fennhangon közölte velem, hogy ő nem hajlandó az én retkes bugyimat mosni. Senki se kérte. A mai napig nem értem, hogy mire fel gondolta, hogy neki ehhez joga van, hisz nem az anyám. Évekig froclizott, piszkált és bszogatott emiatt, pedig megcsináltam régen is amit megkellett. Azóta nem szólogat be meg leszokott erről, de egyértelműen lenéz, hogy nem a vasalós, mindig lehet enni a földről háziasszony vagyok. Én lusta háziasszony vagyok.
2023. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!