Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4,5 honap utan rakerdezzek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4,5 honap utan rakerdezzek a baratomnal, hogy mik a tervei? Semmirol nem esett meg szo, nem tudom, hogy csak szexre tart, vagy takaritononek, vagy komolyat tervez. Es hogy kerdezzek ra?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Jo lenne tudni mennyi idosek vagytok, hanyadik kapcsolat nektek? Irhatnal tobbet magatokrol!
2014. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi!

En 32, o 37

2014. szept. 2. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami miatt megfogalmazódott ez benned, és talán ez nem véletlen. Érzed azt hogy szeret? Törődik veled? Vagy csak akkor szól hogy menj hozzá amikor "bizonyos szükségletei" vannak? szerintem egy pasinál nem érdemes rákérdezni, hogy figyi már akkor együtt maradunk a sírig vagy mi lesz? Nyilván nem így tennéd fel, de szerintem nem érdemes, mert hajlamosak megriadni a dologtól, mert azt hiszik hogy a nő máris a házasságot akarja.. ez csak az én véleményem. De a jelekből csak érzed hogy mennyire is komoly a dolog
2014. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatotokrol ismet nem irtal semmit. Van gyereketek elozo kapcsolatbol? Elvaltak vagytok? Te mit szeretnel? Eskuvot? Gyereket esetleg harmat? Dolgoztok? Egyut eltek vagy kulon? Mikyen gyakran talalkoztok? Hol es kinel? Sajat lakas? Oke tegyuk fel! Kulon laktok de isszejartok hetente tobbszor dugni neha csinaltok kozos programot! Gyerek nincs de te akarsz! Kerdezz ra hogy mennyire gondolja komolyan mert te szeretnel gyereket, csaladot es ha o nem akkor tovvabb lepnel! ;)
2014. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor reszletesebben. Neki van egy gyereke, aki futo kapcsolatbol szuletett, de torodik vele, hetente latja. Nos nem volt, es nekem sem volt ferjem, gyerekem nincs.

Kulon elunk, o egy hazat berel, en a baratnommel kozosen egy kis lakast. Hetvegente vagyok altalaban nala 1-2-3 napot.


En persze szeretnek csaladot, gyereket, neki ugye mar van gyereke.

2014. szept. 2. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá és beszéljétek meg. Ha ő nem veled tervez, akkor nincs vesztegetni való időd.
2014. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igy mar tudok tanacsot adni! :) Akkor lenyegeben ti jartok! Az, hogy neki van gyereke az egy dolog de nem szerelem gyerek, igy lehet benne volna, ha egy normalis noje volna. Eloszor is azt javaslom, hogy az erzelmi szalakat kene rendezni. Elso lepesed az legyen, hogy magadban rendezd, hogy mit erzel iranta es eltudod e kepzelni a jovod vele. Mivel egyutt vagytok azt csak latod erzed, hogy o hogy all hozzad, esetleg kimutatja az erzesit feled. Masodik lepesed az legyen, erzesekrol kene beszelgetni vele. Nyugodtan mond meg neki, hogy akarsz csaladot a jovoben, neked ezek a terveid. Es gondolja at, hogy mit szeretne,
2014. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy neked ketyeg a biologia orad es nem akarod az idoted elfecserelni. Ez is fontos. ;) Ha nem akar semmi komolyat akkor engedd el, ne maradj vele vagy max nyitott kapcsolatban.
2014. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

Felek egy ujabb csalodastol :(

2014. szept. 2. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkabb most csalodj mint, hogy pl 2 ev mulva, mert huzza az agyad. ;)
2014. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!