Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratom hulyenek fog vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom hulyenek fog vajon nezni, elmenekul, ha elkezdem magamat beleasni a spiritualitasba, okkultizmusba?

Figyelt kérdés

Nincs ilyesmi eloeletem, de mostanaban sokat olvasok Baba Vangarol, az Akasha kronikakrol, metafizikarol, reality shiftingrol, stb es erdekel sok ilyen tema.

Bolondnak nezne, ha hirtelen allandoan errol pofaznek neki, nem teritesbol, csak sokat beszelunk mindig az aktualis erdeklodesi koreinkrol?

Tudomanyos beallitottsagu vagyok, de ez azzal is jar, hogy nem zarom ki semminek a lehetoseget, amire nincs egyertelmu cafolat :DDD Elvegre sok sok evvel ezelott meg az is magia volt, ami ma mar tudomany, ezek a dolgok is lehet, hogy sok ev mulva mar a tudomany reszet kepezik majd.


2023. febr. 3. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd nagyon, csak ha érdeklődik iránta. És ne sértődj meg, ha ő néha ezt kigúnyolja. Volt olyan exem, aki elfogadta az ilyesmi érdeklődést, de párhuzamosan minden olyan dolgot "lájkolt" és osztogatott, ami ezeket gúnyolta ki.


Én nagyon lassan vezetem fel ezt a témát még ismerősöknek is. Szerencsére van olyan közeli barátom, aki fogékony erre és lehet vele normálisan beszélni az ilyen témákról. Nem szeretem azt aki őrült módjára hisz, de azt sem, aki minden lesöpör vulkáni módjára, hogy "csak az van, amit látunk és semmi több". Tipikus Vágó István gondolkodás.

2023. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Passz, van aki szereti van aki nem.

Nem ismerem a párod.

2023. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1- A kigúnyolás nem OK.


"Baratom hulyenek fog vajon nezni, elmenekul" - Ha szoktatok arról beszélgetni, hogy éppen mi érdekel, bátran dobd be a témát. Miért nézne hülyének? Miért menekülne el? Ha nem tudtok őszintén és tisztelettel beszélgetni egymással, akkor ott nagy a baj.

2023. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.


A gond az, hogy aki hülyeségnek tartja, max a képedbevigyorog és a hátad mögött gúnyolódik majd. Nem várhatsz el senkitől egyfajta hitet. Ezt cseszik el a vallásos emberek is. De az ateisták is. "Egy az igazság, és ez kérem szent!" "Az én igazságom a legigazabb igazság"

2023. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne mondj neki semmit, én egyszer ilyesmit hoztam fel a barátnőmnek azt csak nézett, hogy mi van. Pedig csak annyit mondtam, hogy olvastam egy érdekes cikket, nem hisz ilyesmikben és azt sem tudja mit gagyogtam össze. Ennek ellenére lehet, hogy a te barátod egy cikk felhozása miatt nem néz hülyének, de én nem kockáztatnék.
2023. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem mondod el, hülyének, butának, naivnak, megvezethetőnek fog hinni. Valamennyire van is alapja hogy ezt gondolja, hiszen ezek áltudományok. Te is kineveted azt aki nagyon babonás, na ő ugyanezt fogja gondolni rólad, hogy korlátolt vagy. Egy időben engem is foglalkoztattak a konteó, meg testkilépés, paranormális dolgok ilyenek, de ha veszed a fáradtságot utána jársz, láthatod mennyi ferdítés, trükközés áll mögötte.
2023. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!