Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok ilyen novel?

Figyelt kérdés
Nem jarok dolgozni, de itthon sem tartok rendet, nincs kosz de ugyanannyit takaritok, mint amikor dolgoztam, azaz max hetvegen 1-2 orat. Fozni utalok. Jo szemelyisegem van es jol nezek ki, de a szexet max 1-2 hetente egyszer kivanom.
2023. febr. 4. 13:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Aki nem jár dolgozni és a saját otthonát sem takarítja, az bizony lusta és igénytelen.
2023. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

“Nem tartok rendet” ja, akkor maga vagy az igényesség mintaszobra.


Az nem gáz, ha utálsz főzni, de mondjuk ha egy pasi olyan nőt keres, akivel gyereket szeretne, ezt is nézi. Majd a babának is sushit fogsz rendelgetni?

2023. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12 Hat amig tapot eszik, azt nem kell fozni, ha mar eszik fott kajat, miert ne ehetne a rendeltet? :D Nem csak sushit lehet rendelni, hanem normal kajakat is.

11 Minek jarjak, ha nem szorulok ra? Te hobbibol jarsz? Nem segelybol elek, nyugi.

2023. febr. 4. 13:59
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Mi az, hogy nem az örülsz rá? Multimilliomos vagy? Ha nem szorulsz rá és valóban igényes lennel, akkor egyrészt lenne időd megcsinalni, másrészt fizetnel valakinek, hogy csinalja meg.
2023. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem akarok idegent ideengedni, ha itthon vagyok, zavarna, ha korbetakarit, ha nem vagyok itthon, akkor meg ertelemszeruen nem hagyok itt egy idegent a lakasban, nem egy draga holmim van, meg ha ismeros ajanlja, akkor se mernem.

Nem tudom, milyen disznoolat kepzeltek el, nem az van. Csak volt olyan exem, aki mar azon is kiakadt, ha este nincs elmosogatva az aznapi adag szennyes edeny. (Ertsd mondjuk a reggeli ket bogre, 1-2 tanyer es poharak meg evoeszkozok.)

2023. febr. 4. 14:08
 16/20 anonim ***** válasza:
Engem már az kiakasztana, ha nem dolgoznál. Akkor is, ha milliomos vagy. Mellesleg nem emiatt nem akarnak veled kapcsolatot, hanem valószínűleg azért, mert kérkedsz az anyagi helyzeteddel.
2023. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most már érdekel, ha nem dolgozol, akkor miből élsz meg és mit csinálsz helyette egész nap?
2023. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Megorokolt tobb ingatlant vagy vettek neki a szulei es gondolom ki vannak adva igy ezert nem kell dolgoznia .
2023. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Huuhh, en nem jarnek veled. Bevallod, hogy se nem tartasz rendet, nem fozol es nem is dolgozol. Majd mikor megirjak a velemenyuket, meg agaskodsz, hogy hat miert ne lenne jo ez igy xd a szemelyiseged is sokatmondo mar az elejen, nem apolnek semmilyen viszonyt veled.

Hab a tortan, hogy a sajat gyerekedre sem foznel

2023. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem simán járnának veled.
2023. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!