Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél tudni róla, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél tudni róla, ha megcsalnak?

Figyelt kérdés
Megcsalt félként mit szólnál hozzá, ha a párod szeretője elmondaná neked a viszonyt? Főleg ha már gyanakodnál is. Örülnél az igazságnak? Vagy szeretnéd inkább elhinni a párod hazugságait, és boldog tudatlanságban vele maradni? A megérzeseid ellenére is?
2023. febr. 4. 14:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szeretném tudni, már a gyanakvás a stressz megléte is idegőrlő tud lenni.
2023. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez?Persze hogy szeretném tudni.Kinek kell egy álomvilág tele hazugsággal bizalmatlansággal kételyekkel és boldogtalansággal?
2023. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy akarnám tudni.

Mindig az igazat választom akkor is ha fáj.

2023. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, mint bizonytalanságban élni,vagy totál vakságban úgy legalább kinyílna teljesen a szemem.
2023. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Na ná, hogy szeretném tudni!


"Szeretőként meg baromi nagy aljassag feldobni a partnered"


Enhnél már csak félredugni nagyobb aljasság.

AMúgy te tuti nem nő vagy. Ha mégis, minek neked ez a hímrbi?

Úgy csinálsz, mintha valami főnyeremény lenne, hogy mosol, főzöl egy hímqrvára (márha vagy ilyen balek)

2023. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
15.ezeket férfiak írják, hogy nehogy feldobják őket. Azert szeretik a fiatal szeretőt mert hajlítható, az idősebbeknek már önálló véleménye van, és nem akar már mindenáron megfelelni mindenkinek.
2023. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
#10 mert megcsalni a partnered tökre nem aljasság.
2023. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném tudni, mert nem szeretem, ha eldönti helyettem a másik, mit érdemlek.


Nem értem, miért akarna valaki álomvilágban élni. Ugyanígy fordítva sem menne, nem tudnék olyan kapcsolatban lenni, ahol a másik jobbnak vagy többnek hisz engem annál, mint ami vagyok.

2023. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 harebell ***** válasza:
100%
Mindenképpen szeretném tudni.
2023. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19%
Nő vagyok, és nem csaltak meg még soha, vagy legalábbis nem tudok róla. És igenis aljasság visszaélni más bizalmával, ha valaki szeretőségre adja a fejét, akkor legyen már ennyire diszkrét. Nyilván felredugni is az, de az már egy árnyaltabb dolog.
2023. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!