Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél tudni róla, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél tudni róla, ha megcsalnak?

Figyelt kérdés
Megcsalt félként mit szólnál hozzá, ha a párod szeretője elmondaná neked a viszonyt? Főleg ha már gyanakodnál is. Örülnél az igazságnak? Vagy szeretnéd inkább elhinni a párod hazugságait, és boldog tudatlanságban vele maradni? A megérzeseid ellenére is?
2023. febr. 4. 14:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretném tudni.
2023. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül!
2023. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Jobb a boldog tudatlanság.
2023. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Örülnék, így tudnék szakítani a párommal.
2023. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretném tudni, mert így van lehetőségem eldönteni, mit kezdjek ezzel az infóval.


Valószínűleg lapátra tennèm, de ez egy igen soktényezős, kényes dolog.

2023. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném tudni.
2023. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván! Számomra ez a kérdés eleve ilyen "nem is értem" kategória. Nem vagyok rászorulva mindenáron egy kapcsolatra, miért lennék valakivel, aki átver? Minek kellene nekem ilyen ember? Ki értékelne engem, ha én nem értékelem magamat? Engem nem kell eltartani, nem ér véget a lakhatásom, ha vége a kapcsolatnak. Nyomassák az igazságot, aztán csá.
2023. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Szeretnem, de lehetoleg bizonyitekokat is csatoljon melle beszelgetesekrol, meg barmit, ami van. Hagy ne nekem kelljen utanajarnom, tehat ne ugy nezzem ki a dolog, hogy valaki ramir kamuprofilrol, hogy megcsal a parom, aztan felszivodik.
2023. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%
Honnan tudnám azt h ki mond igazat.
2023. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretném tudni. Nem véletlen tartja titokban a párom. Ha szakítani akarna, vagy vele akarna lenni, már dobbantott volna. Szeretőként meg baromi nagy aljassag feldobni a partnered
2023. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!