Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes nyílt lapokkal játszani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nyílt lapokkal játszani?

Figyelt kérdés

Van egy leányzó. Nem tudok rajta kiigazodni. Nekem általában mindenki egy nyitott könyv, őt valahogy nem tudom megfejteni. Lehet, hogy pont emiatt érdekel.


Lényeg a lényeg, meg akarom kérdezni tőle, hogy hányadán állunk a dolognak, érez-e egyáltalán valamit irántam. Eléggé rideg a csaj. A beszélgetést általában én kezdeményezem és én dominálom, ugyanakkor bizonyos apróságok miatt tudom, hogy érdeklem.


Chatelésről van szó egyébként.


Érdemes erre így egyszerűen rákérdezni, vagy nagyon hangulatromboló az egész?


Igazából ha azt mondaná, hogy érdeklem, akkor örülnék, mert tetszik a csaj, de valahogy semmilyen érzésem nem lenne. Azt sem tudom, hogy intellektuálisan, esztétikailag vagy érzelmileg vonzódom hozzá. Annyi biztos, hogy egyelőre nem szexuálisan. Viszont ő jár a fejemben esténként, nem tudok miatta aludni.



2023. febr. 4. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most írtál ki egy másik kérdést a rágondolós csajról:) ez ugyanaz a téma?
2023. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem találkoztatok, akkor nincs értelme a kérdésednek. Nem kell nagyon ráárasztani semmit, elvárni sem, egy feladat van, meginni egy kávét vagy enni egy vacsit, hogy kiderüljön van e kémia bármely részről. Ha nem akar talizni, azonnal felejtsd el.
2023. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rágondolós csaj? Ilyenről nem tudok, de másik kérdést kiírtam, igen.
2023. febr. 4. 19:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira.
2023. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok. Chatelgetésből nem fogsz kiismerni senkit. :)
2023. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!