Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolsz arra akivel már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolsz arra akivel már nem tartod a kapcsolatot valamilyen oknál fogva? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? Mi történt hogy már nem tartjátok a kapcsolatot? Illetve mit üzennél neki itt?

Figyelt kérdés
Szeretők is lehetnek a válaszadók! N/Ff vagy? Kort is írjatok

2023. febr. 7. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szereto soha nem voltam, de igen, 1-2 ember neha eszembe jut, de nem olyan szinten, hogy barmit uzennek nekik, szimplan eszembe jutnak🤷‍♀️

Uzenni maximum 1-2 sima regi baratnak uzennek, akikkel elhalt a kapcsolat, de nem itt, majd ha akarok, uzenek nekik Messengeren.

2023. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, hogy ilyen személyre gondolok. Némelyik elég fájó. Szeretőm soha nem volt.


F

2023. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindig én rontom el az ismerkedés, a barátkozást, és hamar lezárok a másik nem előtt. Igen, sokszor gondolok azokra, akik előtt lezártam, bezártam. Egyre többen vannak/lesznek ilyenek. (F40)
2023. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden nap gondolok rá.

Hogy mi történt, azt nem szeretném megosztani.

2023. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mert nem tudom.
2023. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alkalmanként arra gondolok, jó lenne összefutni és újra beszélni, vagy ha megkeresne. Bár ez kizártnak tűnik. De hogy miért jönnek ilyen gondolataim, vágyaim, már magam sem tudom. Mert úgy érzem ezeken az alkalmakon kívül már nem érdekel, nem is szoktam rá gondolni.

Kort és nemet? Minek?...Felesleges...

2023. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szeretők is lehetnek a válaszadók! N/Ff vagy? Kort is írjatok"


Szeretők a lényeg .. ki gondolta volna hogy meginr valami rossz eletu erkolcstelen a ki iro..

2023. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakran gondolok rá és remélem jól van.
2023. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem. Mivel ha számított volna még most is tartanánk a kapcsolatot.
2023. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!