Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány év volt az olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év volt az olyan kapcsolatod mire rájöttél nem vezet előre?

Figyelt kérdés
Csak elvoltatok egymással, egymás mellett. Aztán ebből eleged lett és változtatást kértél
2023. jan. 22. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon hülyének kell lenni, hogy valaki éveket pazaroljon el így az életéből. Valószínűleg ezért sem volt velem ilyen. Nem hiszem, hogy túlságosan gyakori jelenség lenne amúgy. A legtöbb ember vagy azonnal változtatni akar, vagy kilép. Nem vàr a csodára a kakiban évekig. Nem is értem. Házasság, gyerek, közös hitel?
2023. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy folyamat. Lassan érzed, hogy már nem olyan, mint volt, de még próbálod javítgatni, végülis elvagy, mert kényelmes, megszoktad. Nekem ez pár hónap volt, el is mondtam neki, hogy ez van, külön kéne folytatni. Nem akarta, kérlelt engem. Együtt laktunk albérletben, ohy
2023. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*így kitűztem egy dátumot, hogy meddig várok, addig találja ki, hogy merre megy. Nem volt könnyű így sem. Engem az lendített át teljesen, hogy megismertem egy másik férfit, akivel azóta is együtt vagyok.
2023. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a boldog hatalmas szerelemben(köd), még mindig nem élünk valahogy együtt.

Fél év-1 év kb mikor kezd valahogy derengeni, hogy csak használnak.

Onnan megy rohamtempoban tönkre minden, mikor en haladni akarnék és tettekben is szeretnék vmit làtni nem csak a szavakban.

2023. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 ev max, a jelenlegin kivul nem voltak ennel hosszabb kapcsolataim. Mindig szakitottam, ahogy ugy ereztem, hogy ennek semmi ertelme.
2023. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!