Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a sok incel itt az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sok incel itt az oldalon, a valóságban hogy nézhet ki, kik lehetnek, miről lehet felismerni őket?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsi vagyok rá, hogy az életben milyenek ezek a pasik?

Az alacsony, vékony, kis péniszűek?


2023. febr. 10. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A kérdéstől teljesen függetlenül az utcán honnan látod, hogy minek mekkora pöcse van? Ráadásul miért nézegetnéd ezt...?
2023. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alacsony nyomik az incelek?
2023. febr. 10. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem látszik rajtuk, illetve nem mindenkin. Jó, persze, egy 120 kilós, korpáshajú, bajszos kukabúvárról nagy eséllyel sikerül elsőre megállapítani. De a többségük még mindig a rothadó belsője miatt nem kell senkinek. Ez pedig nem látszik. Viszont nagyon sokszor már pár perc beszélgetés után kiderül.
2023. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kb ilyen full átlagos csávók lehetnek amúgy:


[link]


[link]


[link]


Tehát nem olyanok, akik annyira rondák, hogy elmenekülsz előlük az utcán, hanem szimplán olyan srácok, akiknek esetleg valamicskét tenniük kéne azért, hogy észrevegyék őket a nők, mert pont ugyanúgy néznek ki, mint a többi 100, tehát a külsejükkel nem tudnak figyelmet felhívni.


De mivel annó Peti az 5/B-ből azt mondta rájuk, hogy "Mi van nagyfejű?", ezért most nem mernek emberekhez szólni és inkább itt rinyálnak.

2023. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

3-as a nők 1 perc beszélgetést sem hagynak, nemhogy többet. 10 mp alatt a külsőd miatt elítélnek, és viszlát. :D


4-es jó helyen kapizsgál az első részt illetően, az utolsó mondatod viszont egyáltalán nem igaz. Szívesen beszélgetek én bárkivel, ha van értelme a mondanivalónak, és nem felesleges fecsegés vagy menőzés :D a nők viszont olyan szinten megaláztak az elmúlt években, hogy azok után tök értelmetlen bármelyiknél is kezdeményeznem. Megtanultam tőlük, hogy csúnya vagyok, mit képzelek én, hogy oda mertem egyáltalán menni, fujj, majd ha kigyúrtad magad, akkor gyere vissza, stb. Életem végéig tudnám sorolni a szebbnél szebb" jelzőket, amiket nőktől hallottam, mikor kezdeményeztem náluk. Beszélgetni egy kezemen meg tudom számolni, mennyivel tudtam normálisan. Pedig soha nem voltam bunkó, nem léptem túl közel hozzájuk, értelmesen és normálisan beszéltem minden alkalommal. Csak tőlem nem fogják azt hallani, hogy "haha, tegnap este mennyire berúgtam, és 2 csajt vittem ágyba egyszerre, most meg jössz majd te". Ezt a mondatot persze nem ugyanígy, de nagyon sok sráctól hallottam. És tényleg ezt csinálták. Hajtottak is rájuk a nők kb. bárhova mentünk, pedig ilyeneket mondtak és ez volt a szintjük is.

2023. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze, persze...
2023. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Hamar felhúzza magát, dührohamok stb, sokat beszél a szexről, vagy arról amire rákattant a sok szabadideje miatt. Felhozza a nőhiány-férfitöbblet témát.
2023. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok, kopasz, kicsi a farkam, és mindig bepisilek, ha nő van a közelemben. Szerintem ez az általános.
2023. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Mekkora farok kicsi? Nem itt a gyk-n ahol 20 alatt kicsi hanem igazából? Amúgy ugyanúgy néznek ki mint azok a srácok akiknek a csaja után nem fordul meg az ember. Ez nem feltétlen válogatás miatt van hanem szomszédMarit felszedheti nagyvonalakbanokéGéza ha pár ipse fényezi hogy rendes gyerek úgy ám bizony. De nagyvonalakbanokéBéla reklám nélkül láthatatlan marad, illetve bizalmatlanok maradnak vele szemben
2023. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!