Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon fura kérdés lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fura kérdés lesz ahogyan nekem is fura?!

Figyelt kérdés
Néha mikor felkelek arra ébredek hogy a takaró vagy amin fekszünk a pasimmal picit kakis. Megszagoltam és éreztem hogy tényleg az,mintha bele lenne kenve,tőlem biztos nem mert ezerszer megnéztem,előbb azt hittem hogy én nekem volt éjszaka hasmenésem vagy valami de nem! De akor meg mi történik? A páromnak sincs hasmenése..attól lehet vajon hogy nem törli meg rendesen a fenekét? Vagy fogalmam sincs már mire gondoljak. De nagyon gusztustalan már.

2023. febr. 11. 09:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Jó esetben fürdési probléma, rossz esetben inkontinencia alapjellegű probléma.
2023. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ehhez keves az, hogy csak nem torli meg rendesen, marmint akkor tudom ezt elkepzelni, ha hasmenese volt, benan torli meg es inkabb szetkeni a farpofain es olyan marad. Marmint a takaro nem nagyon erintkezik a segglyukkal es kornyekevel, erted, de egy higabb szekletet szet lehet maszatolni az egesz fenekeden torlesnel.

Szoval vagy ez, hogy ossze-vissza keni magat torlesnel, de meg akkor is lehozna szerintem az alsogatya estig… Azok nem kakisak?

Vagy tenyleg valami visszatartasi gondjai vannak es pukinal kijon egy kis kaki.

2023. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen tényleg nem kéne aludni, ha ilyen problémái vannak, orvos ajánlatos.
2023. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ma szexeltünk és közben megnéztem neki a seggét és láttam hogy nagyon tiszta,pedig az előtt wc-zet,ugyhogy nem tudom mitől lehet,es ő sem tudja
2023. febr. 11. 17:56
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellene orvos, mert a záróizmokkal lehet probléma.
2023. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan tiszta, es utana mégis, akkor valóban orvos!
2023. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Almában picit befosik.. valami gyomor emésztési baj is lesz ott.
2023. febr. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Párom egyszer látta, hogy a dolog után megnéztem a wc-papírt, elég tiszta-e, és megkérdezte, de megnézed a papírt? Ezek szerint ő sem nézi meg. MOndd neki, hogy nézze meg, vagy többször törölje ki magát.
2023. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!