Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szoktak valamit adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szoktak valamit adni valentin napra a pasinak?

Figyelt kérdés

Ha te vagy a nő, szokál adni valamit a párodnak?

Ha te vagy a férfi elvárnád?

Ha igen, akkor mit lehetne?

Én vagyok a nő, szeretnék valami kis apróságot bár nem tudom mennyire szokás...



2023. febr. 12. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A valentin nap a szeretet ünnepe, ugyanúgy adhat a nő mint a férfi is ajándékot a párjának


Bár őszintén szólva nem sok értleme van szerintem a valentin napnak... De mindenki maga dönti el hogy ünnepli-e vagy sem

2023. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Vacsizni megyünk csak külön ajàndék nem lesz.
2023. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szétteszem neki este a lábam legyen neki elég ennyi.

Sokéves kapcsolatban már oda jutottunk hogy csak bizonyos napokon van szex így jobban dolgozik és értékeli ha engedem a lábaim közé.

Több pénzt is hoz haza ezek után a családjához.

2023. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
A valentin nap nem azt jelenti, hogy a pasi szolgáljon ki. Ha tartjátok, mehet oda vissza. Mi pl nem szoktunk nagy ügyet csinálni, nem ünnepeljük konkrétan. Valami apróságot adunk max, de volt olyan év, hogy elmatadt.
2023. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 12. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi inkább együtt ünnepeljük valami közös programmal. De idén nem igazán tudjuk megoldani, ezért veszünk valami jelképes apróságot. Szerintem kap egy parfümöt, egy kis gyümölcsbort, vagy hasonlót. Édességet nem eszik.
2023. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Egykis oboa estére.
2023. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Orbitális sz.ex, vadulás, BDSM meg ilyenek. Virág mi a fa.sznak. Elmegyünk vacsorázni és utána kifulladásig sze.xelünk. Mocskos egy este lesz.
2023. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Parfumot vettem neki mar 2 honappal ezelott,h kedden oda tudjam adni.

N

2023. febr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább szexben adjatok bele mindent minthogy ajándékokat vesztek egymásnak. Vaduljatok legalább az év egy napján.
2023. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!