Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra mit szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra mit szoktak egymásnak adni a párok?

Figyelt kérdés
Én még soha életemben nem kaptam senkitől semmit, de nem is adtam. Most viszont 8 hónapja van barátom és megbeszéltük, hogy tartunk Valentin napot. Ha ti szoktatok tartani Valentin napot, mit adtok a párotoknak? 17/L

2013. febr. 10. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
csecsebecsét
2013. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pfuhh sokmindent lehet,még nem vagytok régota együtt,nem tom hát,parfum,csoki,plüss,stb...
2013. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Parfümöt nem rég kapott tőlem. 20 éves, egy plüss az nem lenne neki már kései? Gondoltam egy közös képre is bekeretezve, plusz lerajzolva.. csak a rajz nem nagyon megy nekem, pedig régen jól rajzoltam. Sajnos ajándékvásárlásban nem vagyok valami ötletes, mindig nagy gondot okoz bárkit akarok megajándékozni. Viszont adni azt szeretek.
2013. febr. 10. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
én a legelső fotónkat bekereteztettem,próbáld ki
2013. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Huhh... Mi nem tartunk, egyikünknek sem jön be a Valentin nap dolog. De anno rajzoltam, vagy csokit vettem, vagy valami ilyen romi dolog... Bögre, vagy törölköző SZERETLEK felirattal... Olyan dolog, amire amúgy azt mondod, hogy jajjdenyálas, de Valentin napkor cuki lesz. (amúgy nem gondolom a plüsst késeinek, annak is tudnak örülni. Párom 23, és még mindig le lehet kenyerezni egy cuki plüssel.)
2013. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az első kép ami készült rólunk, az nekem nincs meg és a Barátomnak sem. Akinek meg megvan (vagy megvolt), azzal nagyon csúnyán összevesztem, pár hónapja nem is beszéltem vele, nem is akarok. Pedig az jó kép volt. A következőn meg Barátom boxerben volt, és ezt nem kell félreérteni, csak volt egy kis pech-e. A következő az nem a legjobb lett egyikőnkről sem. Nem sok kép készült rólunk eddig. Mostanában viszont lett pár jó, de szerintem nem érné meglepetés őt.
2013. febr. 10. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
ok
2013. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én kicsit érdekes "ünnepnek" tartom ezt a Valentin napot, mert végül is nem csak ekkor kell megajándékozni a páromat, hanem mindig bármi kis aprósággal, ami nem kerül pénzbe. De hát már megbeszéltük, meg nekem ez lenne az első ilyen, épp ezért kicsit izgatott vagyok és várom.
2013. febr. 10. 20:03
 9/9 anonim válasza:

album a közös fényképeitekkel?

bonbon?

2013. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!