Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a tökéletes "összejárogatós" kapcsolat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nem alkottok egy párt,csak összejártok ha van kedvetek-időtök. De nem csak egy sima szexkapcsolat,hanem annál azért több. Sokat beszéltek, megosztotok egymással mindent.
2023. febr. 15. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem az lenne ha tudok vele szórakozni bulizni is, visz a haveri köreibe is, együtt jarásféle is van, es NEM féltékeny, nyugodtan ismerkedhetek mellette es kereshetek olyat is, aki SZERET is.azaz nem akar birtokolni.

A legtobb oasival az a baj hogy ki akarnak sajátitani.

Azaz nem kellenék együtt élni hazasodni, de nem lehet senkim, nem ismerkedhetek legyek hű, viszont nem haladunk sehova pl kozos ingatlanvásárlás, nem fejlodunk sehova mert nem akarnak elköteleződni, de én meg ne alljak senkivel szoba se kizárolag vele lehetek csak. Vagy zsarolnak azzal is hogy vége, rosszabb esetben meg is vernek ha olyanok.

2023. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pont így szerettem bele valakibe. Nem ajánlom.
2023. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2-es, férfi vagy nő vagy?

Miért nem ajánlod?

2023. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek való az összejárogatós kapcsolat.

Mert ha az egyik fél elkezd jobban kötődni annyira, hogy már össze szeretne költözni, vagy akkora szerelembe esik a másik iránt hogy házasodni akar, a másik meg nem, akkor ennek könnyen szakítás lehet a vége.

Az összejárogatós kapcsolat annak való aki nem hagyja hogy elragadják az érzelmei, inkább racionálisabban gondolkodik, tudja magáról hogy nem akar ennél jobban elköteleződni, és tudja is ehhez tartani magát hosszabb távon is. Na ez az ami sok embernek nem megy.

Elkezdik az összejárogatós kapcsolatot, mert tetszik a másik fél és mivel ő nem akar komolyabbat ezért beleegyeznek hogy akkor jó lesz az összejárogatás. Aztán meg kiderül, hogy az egyik ezt nem bírja, hanem többet akar. És szakítás lesz a vége.

Így a végén csak érzelmi sérülései lesznek annak aki nem alkalmas pszichésen egy ilyen kapcsolat fenntartására.

2023. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nő vagyok természetesen, a férfiak tudnak érzelem kialakulása nélkül többször szexelni :D Azért nem ajánlom, mert ha a nő beleszeret a férfiba és a férfi nem viszonozza, akkor rohadt nagy lesz a szerelmi bánat.
2023. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1 Azt kihagytad hogy neked ugyan semmit se szabad, neki viszont bármit, sőt adott esetben még el is mondja hogy épp kivel, milyen csajjal kavar. Hisz "csak barátok" vagytok. De neked akkor se szabad, mert te nő vagy.


Amugy amit kérdező ír, az szerintem sem működhet hosszabb tavon, mert szinte biztos hogy egy ilyen kapcsolatban az egyik fél előbb-utóbb többet fog akarni.

2023. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.Mellettem nem kavartak senkivel. Illetve úgy adták elő magukat.

Úgy várták el a hűséget, hogy ők azt mondták nekem ők azok. Aha aha persze persze.

Az ilyenek pont forditva akarják hogy nekik mindent szabad (a nőnek errol kamuznak), a nőnek meg ne legyen senkije, nem ismerkedhet, semmi.

2023. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Átverik a nőket az ilyenek egyszeruen. Mikozben meg volz beszelve az elején minden tisztán.

Hogy csak szex.

Aztán amiert birtokolni akarnak megjátszanak mindent.

2023. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem a laza összejárogatás móka volt huszonévesen, de valamit rosszul csinálhattunk, mert azóta a férjem 😂
2023. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!