Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32F és 45N kapcsolata,szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32F és 45N kapcsolata,szerelme furának számít manapság ?

Figyelt kérdés
A pasinak a nő középiskolában,angol tanára volt.

2023. febr. 16. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Tyű... Nem is ezzel a felállással van a probléma, igazából felnőttek vagytok, lépjetek már túl azon, hogy mások kívánságait lesitek! De ez a helyesírás micsoda?? A "középiskolában" után nincs vessző, a vessző után egyébként szóközt kell tenni, az "angoltanár" pedig egy szó.
2023. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
76%

Hááááááááááát. Maga a korkülönbség nem aggasztó, de azért felvet néhány kérdést a tény, hogy a nő a volt tanárnéni.

Mikor kezdődtek a dolgok kettőjük között? Középiskola után is tartották a kapcsolatot?

2023. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sikeres angol érettségi után kezdődött a románc
2023. febr. 16. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszarja mindenki.
2023. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
58%

Szóval 18 éves voltál, ő pedig mennyi? 30-31. Kicsit sem problémás, áááááá. Sam és Aaron Taylor-Johnson 2.

Nem nem és nem értem, hogy mit esznek ezeken a fiatal fiúkon a 30 éves nők, pedig én is voltam 30 éves nő. Nekem már az is problemás volt, mikor az ismerősöm 25 évesen az általa felügelt 17-18 éves fiúkra csorgatta a nyálát. Hatalmi viszony meg minden. Pedig az csak nyálcsorgatás volt, semmi más.

A fanyalgóknak pedig: ha megfordítanánk a nemeket, vajon ugyanúgy venné ki magát a dolog? 30 éves férfi 18 éves lánnyal.

2023. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a korkülönbség a kérdéses , de engem nem érdekel , hogy melyik nemű az idősebb.
2023. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma már nem.
2023. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító férfiban és nőben is. De valószínűleg egyedül leszek a véleményemmel.
2023. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma már ez nem feltűnő, sőt szinte majdhogynem természetes.

A mai 45-50 körüli nők, amelyik kicsit jobban néz ki, és jól tartja magát, az mind jóval fiatalabb férfit szeretne.

Ilyen lett most a világ, és ezért van az, hogy nagyon sok az 50 körüli magányos férfi.

2023. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!