Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy valamiről azt hittétek, hogy a ti igényetek és csak hosszú idő után ismertétek be, hogy valójában a párotoké, vagy volt párotoké?

Figyelt kérdés
Velem minden esetben ez történt és már nem vagyok fiatal.
2023. febr. 18. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért engeded?
2023. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a hibáimból tanulok, az önismeret egy egész életen át tartó projekt. Itteni válaszokból is épülhetek. A tiédből is.
2023. febr. 18. 09:02
 3/4 A kérdező kommentje:
De hiába fürösztöm önmagamban, stb stb., ezért teszek föl itt kérdéseket. Hogy mások szóljanak hozzá, én elmondtam a magam részét. Szívesen várom a megnyilatkozásaitokat.
2023. febr. 18. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem, soha. Önálló személy vagyok, ki tudok állni magamért, nem hagyom, hogy rám erőltessenek olyan dolgokat, amiket nem akarok. Volt emiatt szakításom is, helyes döntés volt, nem illettünk össze.
2023. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!