Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illő lett volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illő lett volna? Szeretöi viszonyban, a csaj ajándékozott meglepet születésnapon, és szex is volt, pár napja volt valentin nap de nem kapott semmit, szakított de mégis szexeltünk. Mostmár meg beszélni sem szeretne velem

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 10:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Mi a gondod? Hogy nem figyeltél rá oda kellőképpen ő meg nem áll szóba veled, mert megunta ezt? Gondolom nem magáról az ajándékozásról van szó hanem arról hogy semmibe vetted. Még ha szeretői viszonyról van is szó, akkor is elvárható, hogy legyen már egy alap tisztelet és odafigyelés a másik a másik iránt.

De az is lehet hogy talált mást aki jobban megfelel neki.

2023. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
A szerető nem ingyen prosti.
2023. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1# Szakított velem, pár napig nem beszéltünk, csak felkerestem beszélgetünk, másnap volt a születésnapom kértem tőle egy puszit születésnapomra elmentem hozzá, de Ö ajándékkal várt és szex lett belőle, utána írtam neki és azt írta hogy neki nem megy és nem kellett volna találkozni csak azért csinálta mert hogy lássam hogy így is lehetet volna mikor együtt voltunk, mert én mindig le*artam ami volt állandóan. Most még szóba se áll velem mert nem köszöntöttem, nem értem hogy mi a baja
2023. febr. 18. 11:26
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Az a baja, hogy csak üríteni használtad, amikor neked volt kedved éppen. Abszolút nem vetted semmilyen formában ember számba. Ha valakit rendszeresen semmibe vesznek, egyszercsak eljön az a pont, amikor ráun erre. Ő megtisztelt téged, annak ellenére, hogy csak ennyi az egész köztetek, de te még halvány viszonzásra sem méltattad. Hagyd békén végre.
2023. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Azért az sem mindegy hogy mi volt a megállapodás köztetek a kezdetek kezdetén??

Mert bizony sokszor van az hogy az egyik fél hitegeti a másikat, hogy el fog válni (vagy szakít az aktuális párjával) és a másik fél így megy bele a szeretői viszonyba (várja hogy mikor történik meg a szakítás).

Ha nálatok is esetleg ez a szitu akkor elképzelhető hogy már nem akar a másik fél rád várni, mert látja hogy nincs értelme (nem teszel érte hogy együtt lehessetek rendesen).

2023. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem érted mi a baja?


Egyszer már együtt voltatok? Jól értem? Ott is ilyen tapló voltál. Ott követte el a csaj a hibát, hogy egyáltalán szakítás után összejárt veled dugni. Minek? :D Mást is találna.

2023. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 Mind kettönknek kapcsolata van gyerekeink nem akartunk vagy nem hitegetünk egymást. Mind ketten tudtunk hogy csak szeretők lehetünk
2023. febr. 18. 12:04
 8/20 NTBS ***** válasza:
100%
Ajándékba nem haltál volna bele.
2023. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy tűnik baromi nagy probléma van veled. Azt már nem is mondom, hogy miért tartasz szeretőt, úgy is az a válasz hogy nincs otthon szex.


A durva az, hogy a feleséged sem elégíted ki, gondolom semmilyen szinten, de a végén már annyira önző módon viselkedtél a szeretőddel is, hogy ő is megsértődött rád -jogosan- és ott hagyott.


Ember, te inkább ne szaporodj..

2023. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem fogad vissza.
2023. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!