Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy nő még 8 éve, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy nő még 8 éve, akivel párszor lefeküdtünk egymással. Azóta volt pár kapcsolatom, de mindig eszembe jut, mint ember és mint szexpartner. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Most is komoly kapcsolatban élek,együtt élünk,szeretem a párom,jól megvagyunk.Volt régebben egy szexkapcsolatnak nevezhető kapcsolat,párszor együtt voltunk.Én akkor még fiatalabb voltam és ő is,akkor még elég bohém életet éltem,nem lehetett komolyan venni és alkalmatlan voltam hosszabb kapcsolatra.Annyira bohém voltam,hogy át is vertem a lányt,utólag annyira bántott a dolog,hogy évek múlva írtam neki egy levelet,hogy bocsásson meg nekem,de nem akartam megbántani és nagyon szerettem,azt mondta ő is,mondtam neki nem az ő hibája,csak én voltam még alkalmatlan egy kapcsolatra.Végül megbocsájtott.Akkoriba kérdeztem tőle,van e kedve velem találkozni,végül igent mondott,nem én nem voltam még kész rá,így lemondtam inkább.Utánna még sokáig beszéltünk,interneten keresztül,majd megszakatt a kapcsolat.

Nem tudom normális e ez,de a mai napig eszembe jut.Van hogy meglátom az utcán,és összeszorul a gyomrom és még mindig kívánatosnak tartom.


2015. jan. 12. 07:04
 1/6 anonim válasza:
20%
Szerintem hivd el magadhoz azt a not amelyikkel 8 eve voltal es threesome-ban dugd meg oket. Ha ez nem segit akkor fordulj orvoshoz....
2015. jan. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magamnak is furcsa ezt így leírni,de neki azóta sem volt sok kapcsolata és 33 évesen most sincs kapcsolata.Úgy érzem mintha rám várna,érzem a zsigereimbe.Szerintem ez jelzés értékű,hogy megbocsjájtott nekem,és kedvességgel tudott felém fordulni azok után,és nem írt le.
2015. jan. 12. 07:14
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

"de neki azóta sem volt sok kapcsolata "


8 év alatt? És te el is hiszed???


Komoly kapcsolatban élsz? Na szegény párod! Inkább mondd ezt el neki, hogy le tudjon lépni, még időben tőled.

2015. jan. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne komolytalankodjuk el kérem:)

Nem fordulok orvoshoz és senkit nem akarok megdugni a threesomba:)

Persze hogy volt kapcsolata a 8 év alatt,nem mondom hogy nem.De szerintetek miért bocsájt meg egy nő,egy olyan férfinek aki átverte?Utána is szeretettel közeledett felém és tényleg megbocsájtott.Utána is sokáig beszéltünk még,akkoriba is már megmagyarázhatatlan érzések voltak kettönk között.

Meg amúgy is,miért jut sokszor eszembe?És miért pont ő?

A páromat pedig nem csalnám meg,és nem is fogom.Ez ez hogy ő volt az egyetlen nő,akot átvertem,de az is csak azért,mert fiatal és bohám voltam,és komoly kapcsolatra tökéletesen alkalmatlan.

2015. jan. 12. 07:25
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem akarsz tőle semmit, a párodat sem akarod megcsalni, akkor meg mit nyáladzol itt feleslegesen?

Még most is alkalmatlan vagy arra a kapcsolatra!

2015. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van ilyen, hogy ket embert lathatatlan szalak kotnek ossze. Engem is atvagott valaki 4 evvel ezelott, elvaltak utjaink, mindenki elte az eletet, de en sokat gondoltam ra. Aztan megint felbukkant, en is megbocsajtottam neki, osszejottunk ismet, majd megint eltavolodtunk, en kozbe megismerkedtem valakivel, de megint elkezdtunk beszelgetni... Bonyolult ez az elet :)Szerintem nektek egyutt kell lennetek. Oke, hogy szereted a parod, de ugy gondolom, hogy kozotted meg a regi baratnod kozott kulonleges kapcsolat van :)

27 N

2015. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!